Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gáz az itt sokak szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz az itt sokak szerint, ha valaki elhagyja a párját egy MÁSIKÉRT?

Figyelt kérdés
Ha ilyen kérdést látok itt gyakorin, egyből olyan válaszok jönnek, hogy 'hagyd is el te szemét, ő jobbat érdemel'. Most az miért baj ha vki beleszeret vkibe, nem csalja meg a párját, de nem akar hazugságban élni? Oké, hogy az elhagyott félnek rossz. De sokan miért tartják szemét disznónak/ostoba ribinek aki elhagyja a párját mert mást szeret? Ami meg még rosszabb, amikor a 3. felet hibáztatják mindenért.
2014. okt. 24. 17:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Mert, ha én tudom, h annak a másiknak van valakije akkor nem mászok bele a kapcsolatukba!
2014. okt. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ha valaki másba bele tud szeretni úgy, hogy kapcsolatban van közben, akkor ez azt jelenti, hogy valószínűleg már egy ideje nem szereti a párját, és mindenféle hiú reménybe kergeti, ahelyett, hogy közölné az érzéseit.
2014. okt. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
A hűség egy olyan dolog, amit intelligenciával lehet megérteni.
2014. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 SullaFelix89 ***** válasza:
28%

Azért mert itt 0 élettapasztalata van az embereknek és csak ideákban gondolkodnak.


El se tudják hinni, hogy bár van párod időközben akaratodon kívül beleszeretsz másba.


Pontozzatok le nyugodtan hajrá.....

2014. okt. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én is voltam így. Jártam egy lánnyal 2 évet megkedveltem egy másikat és elhagytam. Megcsalás nem volt.
2014. okt. 24. 17:31
 6/24 A kérdező kommentje:
A lánnyal azóta együtt vagyunk. Már 3,5 éve. Most maradtam volna a másikkal és szenvedtem volna örökre? Sokan elítéltek minket pedig csak szerelmesek voltunk/vagyunk.
2014. okt. 24. 17:32
 7/24 anonim ***** válasza:
És minek voltál együtt 2 évet az előzővel, ha már nem szeretted?
2014. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 SullaFelix89 ***** válasza:
Utolsó 2 éve voltak együtt mikor beleszeretett a másik lányba addig a régit szerette ezen mit nem lehet érteni???
2014. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Mert addig szerettem, vagyis úgy éreztem szeretem, de kiderült, h a másikkal jobban össze illünk.
2014. okt. 24. 17:35
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
Aztán majd jön egy 3., akivel lehet még jobban összeillenél..
2014. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!