Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy 25 éves férfivel aki régeben drogozott de már 1 éve tiszta. Mit gondoltok erről? 17/L

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 21:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Van, aki a cigire is visszaszokik.

Jó, hogy elmondta neked.

Te ismered őt.

2014. okt. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Igazából értelmetlen a kérdés, mert írhat bárki bármit, attól még te össze fogsz vele jönni. Én soha nem jönnék össze drogossal, ez már alapból megmutatja, hogy milyen személy, de te tudod.
2014. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

elég instabil személyiség akkor,hogyha egy nő miatt rászokik, vagy nem szokik rá....

1 év még semmi. 5 év egy jó kezdet, azt szokták mondani. ráadásul az 2-3 évig nem is ajánlatos párkapcsolatba kezdenie annak, aki józanodik. mert még csak saját magára kéne figyelnie. egy párkapcsolat tökéletes arra,hogy elterelje magamról a figyelmet és ne kelljen azon agyalnom,hogy mit kéne másképp, és hogy tudom másképp... de ha hülye vagy, akkor jöjj vele össze

2014. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Cigizik is. De úgy gondolom hogy mellettem a jó uton tudna haladni. Ha rajtam múlik a cigiről is leszokik. Már bevetettem a leghatásosabb módszereket.
2014. okt. 24. 22:06
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne. Te is az a nő vagy, aki összejön a rosszfiúval, hogy majd ő megváltoztatja. Aztán majd egyszer talán rájössz, hogy az embereket nem lehet megváltoztatni. Csak akkor változnak, amikor ők akarnak, nem akkor, amikor te.
2014. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Hidd el ő értem meg akar változni.
2014. okt. 24. 22:29
 17/26 anonim ***** válasza:

de ne érted akarjon már megváltozni.

mert akkor ha nem megy, akkor is majd rád mutogat.

saját maga miatt akarjon.

de amíg maga miatt nem tud. amíg saját magának jó önmaga úgy ahogy van, addig megette a fene. szopdki

2014. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Bármikor vissza eshet. És amúgy kimondta hogy már 1 éve tiszta????? Ő saját maga?
2014. okt. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ő mondta. Meg a legjobb haverja, akivel jártam 1 évig. Ő általa ismertem meg mikor még együtt voltunk.
2014. okt. 24. 23:00
 20/26 anonim ***** válasza:

Egy alig tiszta drogos, aki a legjobb haverja exére hajt, és a megváltást várja tőle? Ennek tuti bukta a vége, mesék nincsenek. És akinek ilyen beteg, zűrös a világképe, az esélyes, hogy nem is tiszta.


Egyébként miért akarod megváltoztatni? Így nem jó? Akkor hagyd a fenébe. Nem fog miattad változni. Senki sem változik, csak ha ő eldönti, és nem kényszerítik bele. Minden egyéb "változás" csak álca.

2014. okt. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!