Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az érzés? Úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Úgy érzem nincs mit kezdjek magammal ma reggel. Egész éjjel a barátommal voltam és most hogy nem vele keltem fel tisztára rosszul vagyok.

Figyelt kérdés

Egyébként kb 1 hónapja vagyunk együtt,tudom ez kevés idő, és az elején vagyunk, viszont most jutottunk el odáig,hogy egész éjszaka együtt voltunk,igaz autóban,mert egymásnál nem volt megoldható, de már nem volt kínos a csend sem, azt éreztem,hogy mennyire jó csak hozzábújni,mellette feküdni,szavak nélkül is. Sokat beszélgettünk minden témáról, és most már intimebb dolgokról nyíltan tudtam beszélni. Utána kb 3órán át csókolóztunk,lekerültek a ruhák is,simogattuk egymást,de lefeküdni nem akartunk egymással,hisz 1 hónap túl korai lenne mindkettőnk szerint.

Reggel hazajöttem, nemrég keltem fel,és amint kinyitottam a szemem körülnéztem,és teljesen rosszul voltam amiért nem volt mellettem.Üresnek érzem magam, azt kívánom bárcsak mellette lehetnék most is.

És hogy most nincs mit kezdjek magammal...egyszerűen nem tudom mihez fogjak. Semmihez sincs kedvem.


Szerintetek miért van ez? Ennyire megtudtam szeretni ennyi idő alatt? Nektek is volt ilyen érzésetek?18l


2014. okt. 25. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem. Előfordul...
2014. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam tűzifát kéne vágni,próbáld ki az majd megvigasztal.
2014. okt. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bár nekem is ilyen bnőm lenne :D
2014. okt. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért nem lehettél nála, mert a srác felesége nem engedte volna?
2014. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat xD Miért mi a jó az ilyen barátnőben?:D

Azért nem lehettünk nála éjjel is,mert a tesójával van közös szobája, így elég fura lenne szerintem:D Nálunk meg kisebb a lakás,anyum itthon van így itt sem lehettünk.

De úgysem az fontos,hogy hol voltunk,csak az,hogy együtt.

De nálam még nem volt ilyen...hogy felkelek aztán semmi késztetést ne érezzek arra,hogy valamit is csináljak, teljesen kedvetlen legyek amiért nincs mellettem...

2014. okt. 25. 11:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ismerem a barátodat, és az előbb kért meg engem, hogy menjek át hozzád felvidítani, amíg ő a másik csajánál van. Azt mondta hogy le nem fekhetünk, de franciázni szabad lesz.
2014. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha lehetne kívánni, énis ilyen barátnőt szeretnék. :D
2014. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
valaki magyarázatot tudna adni arra,miért jó ez?Mi benne az extra,jó ha ilyen vagyok ? :D
2014. okt. 25. 12:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs evvel semmi baj, ezt úgy hívják, szerelem! :) Én is éreztem már így, de pillanatnyilag nagyobb bajom az, hogy a barátommal nem találkoztam már 2 hete, képzelheted, h én mit érzek!
2014. okt. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy, és már nagyon kívánod! :)
2014. okt. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!