Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom minden éjjel felkölt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom minden éjjel felkölt, csikizéssel egy éjjel sem alhatok, és reggel is felkölt. Már nem bírom, nagyon megromlott a viszonyunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden nap, minden éjjel már 1 hete felkölt, éjjel arra ébredek, hogy az oldalamba bök, amiről tudja, hogy nekem csikis azonnal felriadok és valamiért utána nem tudok aludni vissza.. reggel meg csörög, csattog ha megy suliba... ha felkapom a vizet, fogadkozik, hogy nem direkt volt, könyörög... de nem direkt hogy fordulhat elő, minden éjjel ilyen? valaki véletlenül hogy csikizheti meg a másikat, hogy felébredjen? Éjjel kaptam fel a vizet és nekem esett, karmolt, ütött, sőt egyszer tökön is rúgott, végig nem ütöttem vissza, de most végül képen vágtam ahogy járt neki, pedig gyengefés megütni egy nőt, de ezt nem lehetett hagynom már... mit tegyek?
2012. márc. 26. 03:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Aludj külön tőle.
2012. márc. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát elég idióta szokás ez a barátnődtől....

Aludjatok külön, legalább kialszod magad :)

2012. márc. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Te nem a múltkori vagy akit tökön rúgott a csaja?

Rúgd le az ágyról amikor jó mélyen alszik,majd ha felébred rá,mondd neki,hogy véletlen volt.Ezt játszd el egy pár éjjel egymás után,hadd legyen neki is kellemes éjszakai élménye.

2012. márc. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Rúgd ki szögletre!

Éjjelre zárd ki az erkélyre! (Ha van.)

Várd meg míg elalszik, aztán hugyozz a fülébe és mondd, hogy véletlen volt!

Még sosem ütöttem meg nőt, de ha rám emelné a kezét, eltörném. 3 helyen.

2012. márc. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, ha nekem ez lenne a legnagyobb problémám, boldog ember lennék!


Aludj tőle külön, ez a titok!

2012. márc. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem horkolsz, és emiatt nem tud aludni, ezért költ fel, hogy amig nem alszol vissza, ő gyorsan visszaalszik, és így mindketten tudtok aludni.
2012. márc. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

Tényleg lehet a horkolás miatt. A horkolás nagyon veszélyes, ugyanakkor a folyamatos alvás tud pihentető lenni. Tehát nehéz eldönteni hogy felébresszük a horkolót vagy ne.


De ha engem valaha is tökönrúgna valaki, nemtől függetlenül eltörném a lábát.

2012. márc. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Az én férjem is horkol, de sosem kelteném fel, mert az alvás szent dolog nálunk. Ha ez a probléma, akkor mondd meg a barátnődnek, hogy csak simogasson meg finoman. Arra nem fogsz felébredni, viszont a horkolás abbamarad. Nálunk ez bevált :)
2012. márc. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

Mennyi nyomorék bu*zi faszi van itt :S


Kérdező! Amikor alszik, jól csikizd meg te is! Ki ne hagyd!

2012. márc. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Látom, tombol az inteligencia! :D
2012. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!