Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a barátnőtöket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a barátnőtöket, ha nem sminkelne?

Figyelt kérdés

Átlagosan nézek ki. Otthonra, vagy ha a kisboltba szaladunk le este, nem szoktam sminkelni. Ha a városba megyünk meg ilyenek, igen.


Elhagyhat azért a párom, mert sok sminkkel gyönyörű nőt lát az utcán, neki meg sminktelen átlagos van?


Ti elhagynátok a barátnőtöket ezért?


2014. okt. 25. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Kitüntetném érte.
2014. okt. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A legjobb ha sose szokott és úgy tetszik meg.
2014. okt. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Normális vagy?
2014. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mégis hogy jutott ilyen az eszedbe, kérdező?

Én soha nem sminkelek, nem csak akkor nem, ha a kisboltba megyek. Eddig kb. a szalagavatómon voltam csak kisminkelve. Én nem szeretem, nem érzem kényelmesen magam a sminkben.

Eddig még soha senki nem panaszkodott, pedig nem vagyok valami különösen szép lány, átlagos vagyok. Eddig a kapcsolataim során mindig csak dicséretet kaptam emiatt, pozitív visszajelzéseket. Mostani párom nagyon büszke arra, hogy nem sminkelem magam, és reggelente nem kell megrémülnie tőlem.

2014. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

A sminkelés az egy választási lehetőség. Csinálod vagy sem. Ha nem sminkelsz sem leszel jobb vagy rosszabb annál, mint aki teszi.


Bár itt előszeretettel fikáznak bárkit, aki sminkel.

2014. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm sem sminkel és nekem így tetszik.
2014. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hülye vagy-e? Eleve az zavar pont, ha sminkel. Pfejj!

Miért hiszi minden lány azt, hogy a sminktől, meg a tökéletesnek bemutatott bőrétől lesz vonzó? Egyáltalán nem ezt nézik a fiúk/férfiak...

2014. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha nem sminkelne. Nem a smink által készített arcot szeretném látni egyfolytában, hanem a csaj eredeti szépségét.
2014. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én bizony elhagynám. Ha sminkelné magát.
2014. okt. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hagynám el. Smink nélkül is van élet:).
2014. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!