Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a barátnőtöket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a barátnőtöket, ha nem akarna egyetemre járni?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz tapasztalataim vannak. Egy évet jártam egyetemre Szlovákiában, és megutáltam az egész ottani rendszert. Olyan szinten beszélem a szlovákot, mint a magyart, szóval nem vagyok hülye, csak mivel a papírjaimon fel volt tüntetve a nemzetiség, meg a szüleim magyar-angol kombinációra írattak be (ez bonyolult), megutált az összes tanár. Állandóan büntettek minket, megaláztak, igazságtalanul osztályoztak, hasonlók. 6-an voltunk a csoportban, abból 5en megbuktunk, egy csak azért nem, mert szlovák iskolákba járt korábban, így még nálunk is magasabb szinten volt, meg nyalizott a tanároknak.

Egy év után otthagytam a francba az egészet. Kiköltöztünk Németországba, és most itt kéne továbbképzésre mennem. Anyanyelvi szinten beszélek angolul, ezért angol nyelvű képzést kell választanom. (németül A2, de szeptemberre B2 lesz)


Viszont annyira rossz tapasztalataim vannak az iskolákkal, hogy gyomorgörcsöm van, ha belegondolok, hogy egyetem, vagy képzés. Nem akarom, hogy ismét megalázzanak, és félek iskolába menni.


2014. aug. 24. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Nyugodtan menjél. Én német oktatásról csak ismerősöktől tudok, de ők jobban szeretik, mint a magyart (ami szerintem jobb a szlováknál). Nekem csak annyi bajom lenne, hogy nem szeretem a németet.

L

2014. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hagynálak el, de a saját életedet nehezíted meg ha nem mész egyetemre. Gondolom eszed van hozzá.
2014. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak félek, hogy elkezdem, aztán megint belebukok. Egy év megaláztatás elég volt, nem bírok ki többet :(
2014. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak félek, hogy elkezdem, aztán megint belebukok. Egy év megaláztatás elég volt, nem bírok ki többet :(
2014. aug. 24. 14:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor mi lenne ha kicsit dolgoznál valamit? És legalább munka közben jobb német nyelvtudásra is szert tennél?Fejlesztenéd magad és nem kellene ez a nyomás a suli miatt.Utána pedig már lesz némi rálátásod, hogy mit is akarnál tanulni!
2014. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem dolgozhatok, mert csak érettségim van, valamint már 21 éves vagyok, nem hagyhatok ki még egy évet
2014. aug. 24. 14:29
 7/8 anonim ***** válasza:
én magyar vagyok, magyar egyetemre jártam (nem mondom meg melyikre) de 3 szakot azért hagytam ott mert az oktatók szeretnek pofára osztályozni...maradok inkább okj-nél mert nem vagyok hajlandó megint egyetemmel próbálkozni. nagypofájú suttyó az összes oktató akivel eddig dolgom volt, pedig mondom...3 szakot is megpróbáltam hátha -.-"
2014. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezért senkit nem szabad elhagyni. A párom amíg én az egyetemet végeztem, ő okj-re ment. Most ugyanannyit keres, mint én.

Ez a német egyetem más lesz, mint a szlovák volt! Élvezni fogod! ;) Engem is kiutáltak itt Magyaroszágon (tanárok, diákok egyaránt), 23 évesen ki is hagytam egy évet, utána az új suliban sokkal jobb volt! ;)

2014. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!