Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam az első szerelmi csalódáson és legyek újra barát vele?

Figyelt kérdés
Összejöttem a "legjobb barátom"-nak hitt személlyel,ő pedig csúnyán hátba támadott,mikor én mindenben mellette álltam,akármikor.Alázodtam előtte,mert mindenben szinte én bántottam meg,ő pedig az exéhez szaladt,mert még mindig érzett iránta valamit,kibeszélt engem,lehordott mindennek,hogy egy fa.x vagyok meg egy kö.csög.Most meghallgatni se képes,azt a taktikát választotta,hogy minden dolgot a másikra hárít és nem mondja el,csak hogy tiszta legyen a büntudata és mé g az igazat se mondja el nekem,inkább másoknak.Annyira fájt amit tett,nehezen tudom kiheverni,tudtok mondani nekem valamit amis segít?
2014. okt. 25. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, akkor majd csökkennek iránta az érzelmek. A barátságotoknak szerintem pedig vége, ez már nem lesz ugyanolyan, mint előtte
2014. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mintha a saját sztorim olvasnám :)

Csak én voltam olyan hülye és megalázkodtam.. teljesen feleslegesen..


Ne foglalkozz vele, ha ő nem foglalkozik veled és elhord minden fa.sznak, a hátad mögött.. nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele..:)

2014. nov. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!