Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtegyem vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem vagy ne?

Figyelt kérdés
van egy barátom akit tényleg szeretek és már együtt vagyunk egy ideje. viszont az még nem történt meg. ennek oka van :) nem voltam még rá kész. az exem tulságosan sokszor eszembe jut ahhoz hogy mással osszam meg az ágyam. még szűz vagyok 18 évesen pedig lett volna rá jelentkező és én sem vagyok egy apáca tipus csak egyszerűen van bennem egy olyan hogy még nem vagyok rá kész vagy hogy őt akarom elsőre de tudom hogy nem várhatok. a kérdés tehát hogy lefeküdjek ugy akárkivel ha kételyeim vanak vagy inkább várjak még?

2014. okt. 22. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát akárkivel azért ne.
2014. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akárkivel nem de ez a srác "tökéletes" csak épp nekem kéne más..
2014. okt. 22. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Amíg kételyeid, félelmeid, aggályaid, vagy bármiféle fék van benned azzal kapcsolatban hogy egy adott személlyel lefeküdj addig nem érdemes belevágnod, mert elképzelhető hogy "csak kényszerből, elvárásból" teszed majd meg, amit biztos nem élveznél úgy mintha valakivel őrülten vágynál a szexre, de te tudod.

Én nem tenném, sose szexeltem olyannal akit nem kívántam őrülten, vagy vágytam rá, vonzódtam hozzá nagyon, mert ezek az alapvető feltételei egy jó és élvezetes, kielégítő szexnek. :)

2014. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És akkor most inkább az exednek tartogatod magad? Na ennek meg végképp semmi értelme.

(#1)

2014. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és mitől tökéletes ha más kell?
2014. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha egyszer más szeretsz, miért vagy még együtt a jelenlegi barátoddal? Mert az lehet, hogy szereted, de nem vagy belé szerelmes. Nincs lelkiismeret furdalásod, hogy lényegében kihasználod? Ebben semmi támadás sincs, mert én is ezt csináltam. Az exemet szerettem (azt hittem) de közben volt egy barátom, végül nem bírtam tovább és szakítottam a sráccal. De végül rájöttem, hogy semmi érzelem nem fűz már az exemhez, csak nem tudtam továbblépni, mert nem akartam. Két hét múlva újra összejöttem a fiúval, és azóta már több mint egy éve együtt vagyunk. :) De addig én sem éreztem késznek magam a szexre, amíg rá nem jöttem, hogy oda vagyok érte. Szerintem először tisztázd magadban ezeket a dolgokat.És ne verd át se a barátod, se magadat.
2014. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod, kérdező, ha ilyen kételyeid vannak, akkor nem ez a fiú az, aki igazán hozzád való. Majd jön valaki, akinél nem is lesz kérdés, hogy megtedd-e, és szerintem várd meg Ő-t.
2014. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!