Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban lévők, nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban lévők, nálatok tabu az egymás jelenlétében kaksizás, pisilés, fingás?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok kapcsolatban, de nem tabu:D
2014. okt. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után nem, de nem jó ezzel kezdeni. Mondjuk én egy pukit a lány részéről viccesnek tartok, nem kínosnak, de én mindenképpen visszafogom magam.

23/F

2014. okt. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Alapvetően az.
2014. okt. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A pisilés kivételével az elején igen, nagyon is.. :D De 8 év után már egyáltalán nem..
2014. okt. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kaksizni inkább csendes magányomban szeretek. A többi jöhet-mehet. :D
2014. okt. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Puki előfordult, a többi igen.


23L

2014. okt. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem..:D

Mi 3év után tök nyugodtan csináljuk a másik előtt.. Elvégre ez természetes dolog.

2014. okt. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kakilás "tabu", de ha valamelyikünk bent hagyott valamit a fürdőben, ami épp sürgősen kellene, akkor simán bemegyünk olyankor a másikhoz, és nem jön zavarba egyikünk sem (tehát nem ájulunk el a hanghatásoktól, és nem bömböl a zene csak azért, mert valaki épp trónol).

Pisilni szoktunk együtt, vagy ha a másik zuhanyozik, akkor is simán bemegyünk pisilni, ez nem téma.

Fingani direkt nem szoktunk egymás előtt, de ha jön, hát jön, sem kiizzadni nem szoktuk, sem az udvarra nem rohanunk emiatt ki.

2014. okt. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tabu, össze sem jönnék olyannal, akinek az. Nem vagyok hajlandó 40-60 évig feszengeni, minden egyes fingásért wc-re futkosni.
2014. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!