Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet soha nem leszek másba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet soha nem leszek másba szerelmes?

Figyelt kérdés
Volt egy párkapcsolatom 1,5 évig. Hónapok teltek el a szakítás óta, de bennem azóta sem változtak az érzések:( Most van a volt barátomnak egy barátnője, akibe nem szerelmes szerintem. Igazából azért nem vagyunk együtt, mert az anyukája nem kedvel, ezt a lányt meg igen. Nagyon anyás, pedig már 23 éves. Igazából az új barátnő előtt mi újra kezdtük titokba, de a drága anyuka beszervezte az új barátnőt:( A volt barátom még barátkozni sem akar velem, tart tőlem, szerintem nem vagyok neki közömbös... Mindig bunkó, hogy megutáljam, talán tudja, hogy anyukája miatt nem lehet velem:( Nem anyukájának kell szeretnie engem, hanem neki nem? Mást is ennyire befolyásol az anyukája? Nagyon szomorú vagyok:(
2008. aug. 12. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Első komoly volt gondolom. Majd elmúlik. Menj bnőiddel bulizni egyet, aztán éld az életed.
2008. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem az első komoly, volt előtte egy 7 hónapos kapcsolatom is, de azon túl tudtam tenni magam.
2008. aug. 12. 19:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire anyás és ennyire hallgat rá még ebben is,akkor semmit sem tudsz tenni.Szerelem ide vagy oda,ugyis az anyja fog "győzni".Legjobb lesz,ha elfelejted és keresel egy olyan fiút,akit nem befolyásolnak már a szülei és boldogok lehettek együtt.
2008. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit sem tenni, ha ennyire befolyásolja az anyja. Egyszer be fogja látni, hogy az anyja elrontja az életét, de ez nagyon sok idő és kell valaki, aki fel tudja nyitni a szemét. Ha ő nem harcol az anyja akarata ellen 23 évesen, akkor te nem tehetsz semmit. Az idő elfeledteti vagy egy másik kapcsolat.
2008. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Remélem túl leszek rajta idővel:) Bárcsak ilyen egyszerű lenne:(
2008. aug. 12. 19:45
 6/9 anonim ***** válasza:

huh... nem könnyű. amúgy hány éves vagy?

sajnos az én barátom is nagyon hasonlít az exedre.

én 20 vagyok, ő 24, már lassan 2 éve vagyunk együtt, csak hát mint mindenkinek, neki is van 1 anyukája. aki nem egyszerű eset. majdhogynem szerelmes a kicsi fiacskájába, és folyton azzal zsarolja, h milyen szemét, h otthagyja őt egyedül (pedig neki is van pasija) és hogy nem segít eleget otthon, meg nem beszélgetnek.

szegény pasim meg már nem tudja hány felé szakadjon, mert ott a munkája, meg az anyukája, meg én. és ez a 3 dolog Bp. 3 különböző pontján helyezkedik el.

az anyukák nem változnak, de ha a te kis drágád ilyen befolyásolható, akkor sztem jobb hogy vége lett.

gondololj bele: ilyen anyóssal rémálom az élet. anyukám is mindig azt mondja: egy jó anyós az élet egyik nagy ajándéka.

2008. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, és a rossz anyós sem tudja elvenni a kedvem a pasitól. Egyszerűen nekem ő kell, megpróbáltam mással/nélküle, de ne megy:( Ha esetleg van kedved beszélgetni, leírhatnád az msn címed prívátba:)
2008. aug. 12. 21:59
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem az a gáz, nem akarlak megbántani,de ha nagyon szeretne anyós ide vagy oda,nem érdekelné, hanem veled lenne!Ennyire 1szerű!szerintem felejtsd el,nem muszáj belemászni 1 új kapcsiba,még nyár van bulizzál,barátnőzzél aztán majd kialakul...
2008. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
MI lett végül veletek?Nagyon érdekelne,mert hasonló a helyzetem..
2010. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!