Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fontosabb neki a büszkes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb neki a büszkesége mint én?

Figyelt kérdés

Barátom sosem küzd értem, mintha már természetesnek venné, hogy ott vagyok/leszek neki mindig.. Veszekedés után is mindig én keresem meg. Talán 1szer vagy 2szer volt hajlandó ő megkeresni. Bocsánatot sem kér tőlem sosem mikor egy adott dologban egyértelműen ő a hibás.

Szóltam neki, hogy nekem ez kicsit gáz, hogy lány létemre én loholok utána erre mindig az a válasza, hogy "jaj de hát épp most akartalak megkeresni csak te megelőztél" meg, hogy "tudod, hogy kerestelek volna"

Aha persze....

Veszekedéseknél is full nyugodt, mintha oly mindegy lenne neki. Ilyenkor felmerül bennem, hogy esetleg van más és azért nem is érdekli, ha összeveszünk. Ezt is felvetettem neki , de aztmondja , hogy szeret és nincs senki más.

Tudom.. én is hülye vagyok, hogy futok utána, de annyira szeretem. :( De ez a helyzet meg megalázó is picit.

Nem azt várnám el, hogy ő a fiú ő keressen mindig, hanem, hogy ne mindig nekem legyen fontosabb a kapcsolat és mutassa ezt ki.

Miért ilyen?? Nem bírom felfogni és annyira fáj.


2014. okt. 26. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert megteheti. Mégis minek törje magát, ha egyszer bármit csinál, akkor is ő jön ki győztesként helyzetből?
2014. okt. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy álljam meg, hogy ne keressem?
2014. okt. 26. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem jelentesz neki semmit, csak egy jó ismerős szintjén vagy nála.

Ne félj, ha érezne irántad a pasi, akkor jönne, akkor féltene, tőrődne veled, odafigyelne rád. Ha egy pasi szeret egy nőt, akkor mindez meg van, ha nem szeret, akkor viselkedik gy mint veled teszik.

2014. okt. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És szerintetek az mennyire durva, hogy egy veszekedésnél azt mondja, hogy olyan vagyok, mint egy k@rva meg, hogy állandóan csak dugni akarok?

Elvileg csak a pillanat hevében mondta, de hááát...

2014. okt. 26. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:
4 Ez az ember nem szeret téged, és undorodik tőled.
2014. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan pasi aki szereti a barátnőjét , egy veszekedés hevében sem mond ilyet. Szerintem nem kéne megalázni magad azzal, hogy te keresed őt. Kezdj el leválni róla, ne keresd. Legyen már akaraterőd és büszkeséged.


Ha jól sejtem nem fogod otthagyni, bár azt kéne. Egyértelmű, hogy nem szeret téged, csak ürítésre használ amikor kanos.

2014. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!