Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kezd el zavarni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezd el zavarni, hogy mindenki leszólja a barátomat mert nem néz ki jól, én viszont szép vagyok és mindenki azzal jön hogy nem illik hozzám, helyette sokkal jobb fiú?

Figyelt kérdés

Mikor összejöttünk, nem a külseje miatt választottam hanem mert rendes, aranyos, vicces srác. Viszont mindenki leszólja körülöttem hogy milyen ronda, és mikor az osztálytársaimtól is ezt hallom vissza, nagyon rosszul esik. Barátnőim és ismerőseim is mondják hogy jobbat érdemlek, ne járjak ilyen ronda sráccal, fogalmuk sincs hogy bírom megcsókolni...Engem is kezd egyre jobban zavarni, és tudom hogy nem külső alapján kell ítélni, de szerintem az is kell hogy csak kicsit is bejöjjön külsőre, de nálam ez nincs így :( Mások véleménye nem érdekelt idáig, de sajnos tudom hogy igazuk van. Amúgy egyedül az zavar hogy nagyon vastag a szemöldöke, és az arcán van egy rész amit nem borotvál, pedig kéne, és kicsit túlsúlyos. Ezek idáig fel sem tűntek, de már kezd felnyílni a szemem...ettől függetlenül minden jó, ez az egy gond van...most felszínesnek érzem magam, próbálom visszatartani ezeket az érzéseket, de sajnos nem megy, szerintetek mit csináljak? :(

17/l


2014. okt. 26. 13:58
1 2
 11/13 Költőnő? ***** válasza:

Sztem meg aki önmagában rendben van az nem foglalkozik ilyen marhaságokkal. Nekik van kapcsolatuk? Szeretik egymást, jól bánnak egymással? Kétlem. Mert akinek olyan társa van, az nem dumál bele mások dolgaiba. Ha ő jó hozzád és szeretitek egymást az miért is nem elég?

Inkább kellene egy menőcsávó, akiben lehet h egy gramm emberi érték nincs?

2014. okt. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz senkivel, lehet irigyek rad, hogy egy rendes srac udvarol neked. Lehet nagyot neznel, ha az a baratnod hajtana ra, aki a legjobban ajanlotta hogy hagyd ott..Ha jol erzed vele magad, akkor allj ki mellette, hogy nem erdekes milyen neked igy tetszik akkor elobb utobb elfogadjak, de ha latjak rajtad, hogy huznak vele annal jobban fogjak mondani. A parod mellett allj ki, ne legyel ilyen befolyasolhato. Ha majd valamelyik mostani baratnodnek majd csunyacska gyereke lesz, akkor o is eldobja, mert majd azt mondjak neki, szerintem inkabb Aki ilyet mer majd ra mondani annak nekimegy..
2014. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ó, a barátomra a bemutatás után mondta nagynéném (csak nekem), hogy jó-jó, de lehetne magasabb a srác. Helyből leoltottam, hogy erről nem tehet, én őt szeretem, és ne szóljon bele.


Minket is van, hogy megbámulnak (fél fejjel magasabb vagyok), meg pusmognak, én pedig büszkén megcsókolom, hogy igen, ő az enyém, pukkadjatok meg. A beszólós pedig meneküljön is, mert ha visszavágok, ő fakad sírva.


- fogyással ne piszkáld, ha Ő akar fogyni SAJÁT MAGA miatt, fog

- a szakálltémát mondd meg neki Szívem, ha így borotválkoznál, jobban állna. Aztán vagy bejön, vagy nem. Szemöldök dettó. PÁR vagytok, mit kell tojni tőle?

2014. okt. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!