Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori, szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, szoktatok olyan párokat látni vagy ismertek olyan párokat, ahol a nő nagyon szép tipikus jó nő a férfi meg csúnya, kövér nagyon és pénz nem játszik közre?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég gyakori, mint fordítva is:D
2014. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első párommal mi ilyenek voltunk, nagyon pocis volt, jóképűnek sem mondható, de a kisugárzása számomra nagyon vonzó volt. A barátaim nem értettek, a lényeg hogy nekem tetszett.. Én voltam a tehetősebb is.


23L

2014. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát a főnöknőm tudnám példaképpen felhozni. Iszonyatosan gyönyörű. Homokóra alkat, babaarc, telt ajkak, hosszú pillák, gyönyörű hosszú dús haj, minden adottság, amit csak egy nő akarhatna. Ezzel szemben a pasija annyira kövér, külsőleg nem ad magára stb, szóval szöges ellentéte, de 2 autója van egy mocsok nagy BMW meg egy AlfaRomeo és jómódú családból származik, szóval... de igazából mindenki ezen az állásponton van, amire én utalok.
2014. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a legelső barátom volt ilyen. Engem a családom és a barátaim kifejezetten szép nőnek tartottak/tartanak, akkori barátom pedig nem igazán tartozott hasonló kategóriába...nagydarab volt, pattanásos, és hülyén öltözködött. Én ugyanúgy láttam ezeket, mint bárki más, de baromira nem érdekelt, mert a kisugárzása levett a lábamról, kedves volt, és a humora valami fantasztikus! (Pénz nem játszott közbe, az én családom anyagilag jobban állt.) 2 évig voltunk együtt, és nem a kinézete miatt szakítottunk.
2014. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!