Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen ember?

Figyelt kérdés
Pár hónapja együtt vagyok egy fiú , aki korombeli. Nagyon aranyos, jó pasi, sőt úgy érzem kezdek belé esni. Ezért is fáj, amit tegnap csinált. Tegnap volt a fél éves évfordulónk. És ez a hülye lemondta a romantikus napunkat, mert, hogy az év meccse volt. A Real Madrid-Barcelona meccset választotta helyettem. Ma ugyan egy csoda szép meglepetéssel köszöntött reggel, de unom, hogy ennyire fontos neki a Real Madrid. Mindig a meccshez is van igazítva a randevúink is. Csak azt az egy meccset szerettem volna, ha kihagyja. Azt mondta mindig mikor kérdőre vontam, hogy a Real Madriddal való kapcsolata régebbi mint sok emeberrel és, hogy mindig ebbe menekült el a világ elől. Nem tudom hangsúlyozni, hogy egy tündéri fiú és nagyon kedvelem is. De a csapatával ezt a természetellenes dolgot nem értem.20L
2014. okt. 26. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Real-Barca az nincs minden nap, ilyen butuska "romi" napotok meg bármikor lehet. ;)
2014. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%
Fél éve vagytok együtt, de még nem is vagy szerelmes bele, csak "kezdesz belé esni" inkább ez a vicces. xD
2014. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fél éve együtt vagytok és csak most kezdesz beleszeretni?
2014. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem értem meg, hiába a barca-reál. Ha lenne barátnőm, Bármiről képes lennék lemondani, csak hogy vele legyek. :( 20/F
2014. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kurtz Bickle: megelőztél
2014. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én Real Madrid szurkoló vagyok, és a párom megértette, hogy az El Clasico az A MECCS, és azt látni kell élőben. Ha tudjuk akkor úgy alakítjuk a hétvégi programot, hogy láthassam a Real meccset. Ez van, vagy elviseled neki a dolgot vagy nem. Nincs egyedül a rajongásával. Százezerszer jobb mintha alkoholista lenne, vagy játékszenvedélyben szenvedve. Van jó oldala is a dolognak, te is tudsz tervezni és nincs gond, hogy milyen ajándékot vegyél a srácnak.

29F

Hala Madrid!

2014. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ő nem sértődött meg azon, hogy fél éve vagytok együtt és még szerelmes sem vagy? ő szerelmes beléd egyébként? (mert akkor én ezt jobban értékelném, mintsem érdekelne, hogy egy meccs miatt mi van).

és valóban, a Clasico az Clasico, nincs minden nap és nagyon fontos is, miért nem lehet ezt elfogadni? pláne, hogy rögtön másnap reggel egy meglepetéssel indított. miért kell ilyen művi dolgokhoz ragaszkodni, hogy "évforduló", jaj, kit érdekel, hogy pontosan mikor van, a lényeg a kapcsolat egésze.

30/n.

2014. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Fél éves évforduló vagy meccs? Egy kis időt rád is szánhatott volna. Miért nem fértél bele, ezt megkérdezném tőle. Szerintem össze lehetett volna egyeztetni a kettőt.

Ha a gyereke születésénél lesz éppen meccs, akkor nem megy be hozzád, mert éppen meccs van?

Nézze meg a meccset, de veled is kellett volna foglalkoznia előtte és/vagy utána (vagy a meccset fel is lehet venni).

2014. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mi az hogy fél éves évforduló?
2014. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: pont ezt akartam kérdezni. :D
2014. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!