Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért okoz az örömöt egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért okoz az örömöt egyes srácoknak, ha szórakoznak egy lány érzéseivel?

Figyelt kérdés

2014. okt. 26. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Mintha fordítva nem így menne...
2014. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Mert jó poén.
2014. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mér okoz az örömöt egyes lányoknak, ha szórakoznak egy srác érzéseivel?:)


Nem kéne általánosítani. Egyébként valószínű azért mert vele épp ugyanezt csinálta egy lány.. Ha meg nem, akkor csak bunkó.lel. ilyen egyszerű.

2014. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es, igazad van, fordítva is elégszer előfordul.

2-es, miért jó poén? :D

3-as, "egyes srácoknak" <- nem általánosítottam, tudom, hogy nem mindenki ilyen. :)

2014. okt. 26. 18:55
 5/6 Kurtz Bickle ***** válasza:
80%
Mert, ha hatalmad van valaki más felett, az növeli az önbizalmad, cirógatja a férfiúi vagy női hiúságod. Ilyen egyszerű.
2014. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Ez undorító hogy más érzésével játszik vki,én jó tökönrugnam az ilyet
2014. okt. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!