Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti össze jönnétek egy roma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti össze jönnétek egy roma lánnyal? (Lent részletezem)

Figyelt kérdés
Kedves, okos, szép, az anyja neveli aki szintén normális. Ti összejönnétek vele? Mindketten 14 évesek vagyunk.
2014. okt. 26. 21:34
 1/10 Tibohr ***** válasza:
Nem
2014. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a származás sosem volt indok, az érzelmek elrejtésére :)

ha tetszik még szép :)

2014. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Határozott nem.
2014. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiperpigmentált gyerekeket akarsz? Van abból elég m.o.-n. Ne szaporítsad őket pls köszi.
2014. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14? Fiatal még.
2014. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Csabi 2 válasza:
Szerintem semmi gond a származásával. Ha szereted, akkor ez nem kérdés. Soha ne azt nézd, hogy milyen származású. A romák között is lehet rendes, és a fehérek között is lehet utolsó senki! Mielőtt bárki véleményt nyilvánítana, közlöm: fehér vagyok!
2014. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha itt most a magyarokra gondolsz elő sorban akkor 95%-ra megmondhatom h ezt inkább felejtsd el.

Mert bármennyire is más jön le a médiából de nem igazán szeretik a romákat.

És a környezetük családjuk, a társadalom se fogadna el egy ilyen kapcsolatot.

2014. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond a származással. Ha szeretsz valakit, akkor semmi sem lehet akadály.
2014. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Csabi 2 válasza:
8/9. Szerintem, ha két ember szereti egymást, akkor teljesen mindegy, hogy mit fogad el a társadalom, és mit nem. Engem legalábbis nem igazán érdekelne, hogy ki mit szól hozzá. Annyit azért még hozzáfűznék, hogy a testvérem felesége félcigány, a bátyámat befogadták, nem mellesleg 3 gyönyörű gyermekük van, függetlenül attól, hogy ki mit szól, vagy szólt hozzá.
2014. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!