Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmről kiderült, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmről kiderült, hogy roma. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én nem mondtam volna meg róla, hogy az. Semmilyen előítélet nem passzolt rá. Egy év után derült ki, hogy cigány származású. Nagyon szeretem, meg minden, de csak idő kérdése, hogy a szüleim megtudják és mindenki rajtam röhögjön vagy kiátkozzon a családból. Vessek véget a kapcsolatunknak?

2014. szept. 28. 16:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
kiderült? eddig nem látszott rajta? vagy mi?
2014. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem vethetsz véget neki, ha cigánnyal vagy nincs kiút :D Házasság, gyerekek, vagy rádmegy az egész család.
2014. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%

Én szakítanék a helyedben.

Észre lehet egyébként venni mindenkin h cigány e vagy sem. A neve alapján, beszéde alapján, szüleit látva...

2014. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamunak tűnik.
2014. szept. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
Szakits vele minel elobb !!! Ugysem fogjak elfogadni a szuleid es jol is teszik !!!
2014. szept. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%

A ha szereted ne szakits vele!

Nem a bőrszíne vagy a szátmazása alapján kell valakit elitélni hanem a tettei alapján! Tudom sablondumának hangzik de tenyleg ez a helyes!

Vannak cigány barátaim és van olyan köztük akikre az életemet us rábiznám evvel csak anyit akartam hogy vannak kivételek!

2014. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
hát elég butuska vagy hogy nem vetted észre! de attól még lehet rendes család hogy romák igaz ritka de van rendes is
2014. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Elég rasszista vagy, ha emiatt szakítasz :D
2014. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A kérdésed alapján saját magad/szüleid nyomására nem szeretnél cigány barátnőt, tehát a döntés gyakorlatilag megszületett.
2014. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
itt lakodalom lesz, tisztességbű', becsületbű'..
2014. szept. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!