Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden jól ment, aztán kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden jól ment, aztán kiderült a származása. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretném ha nem üvöltenétek vele vagy hogy rasszista vagyok de semmi ilyenről szó sincs,csak nem tudom mit tegyek, és ezért irtam ide.!


Akkor kezdem.Van egy lány akivel kezdek jóba lenni és akár komolyabbra is fordulhat a dolog,a best friendemnek meséltem erről és mondta hogy a lány Román anyai ágon illetve cigány/magyar apai ágon,én úgy vagyok vele hogy nem vagyok faj gyülölő de megvan róluk a véleményem,mivel aki eddig belém állt,beszólt esetleg megsértett mindig ők voltak(a cigány,románok nem a lány családja) és nem azt mondom hogy megszüntetek vele minden kapcsolatot ,de hogy ha komolyabbra fordulna a dolog akkor ti belemennétek vagy nem?Előre is köszönöm a választ.És bocsánat ha valakit megsértettem.



2014. okt. 3. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Az adott embert értékelném, nem a származását. Még úgy is, hogy nekem is megvan a véleményem bizonyos népekről.
2014. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 fahéjas Alien ***** válasza:
58%

Nem a lány származása a baj elsősorban, hanem a hozzáállásod, és hogy mások véleményétől (ismeretlenekétől) teszed függővé, hogy most mi legyen... mikor egy párkapcsolatról van szó.

Én a lány helyébe biztos nem akarnék tőled semmit. - bár már a 'best friend' dumádnál kiakadna a mérlegem.

2014. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 piriiiiii ***** válasza:
53%
Teljesen mindegy az ember szárzamása - csak a viselkedése, a jelleme a lényeg. De ha Téged ez derogál, és egy egészen aprónyit is zavar, ne kerülj hozzá közelebb, mert azzal mindenkinek rosszat teszel.
2014. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Azért ne legyünk álszentek...jogos hogy elgondolkodott szerintem. Az igaz hogy neked kell dönteni,itt senki nem fog helyetted érdemben.
2014. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Ez elég sorsfordító tanításként tűnik. Ha komolyabb szerelem lesz, és az előítéleteid megszűnnek, az jó.
2014. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de még várnék párat:)
2014. okt. 3. 21:44
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Nem mennek bele,32/L
2014. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

Hozzánk már háromszor betörtek a cigányok. Ettől függetlenül volt olyan barátnőm, akinek cigány anyja, román apja volt; a barátaim nagy része román származású, vagy zsidó, vagy egyszerűen külföldi.


A te dolgod dönteni. Csak a saját álláspontomról tudok nyilatkozni; semmi ellenvetésem nem lenne.

2014. okt. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Ha ez nem rasszizmus, akkor mi?
2014. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
Az ő viselkedésén, meg a szüleién meg lehet állapítani, h érdemes-e.
2014. okt. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!