Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire zavarna titeket, ha a párotoknak nincsenek barátai és nem szeret szórakozni csak a barátnőjével lenne?

Figyelt kérdés
Most jutottam el arra a pontra, hogy már utálok eljárni itthonról, nem szeretek társaságba lenni, ivást se élvezem, ha iszok nem leszek jobban tőle, utána levő nap bezzeg másnaposság jön rám. Társaságba se szeretek beszélgetni, gyakran feleslegesnek érzem. Én leginkább csak kettesben tudok jól beszélgetni valakivel, ha tudunk miről persze. Sokkal jobban szeretek itthon ülni, mint egész nap pörögni, és pénzt elb.szni minden hülyeségre, inkább megpróbálom gyűjteni őket. Persze, ha lenne barátnőm azért nem lennék állandóan itthon, nagyon sok ötletem van hova vinném el, leginkább parkokba, erdőbe néha néha utazni nagy vágyam, hogy más országokba utazhassak, de csak ketten vagy legfeljebb egy pár emberrel, ha nem zavarnának.
2014. okt. 26. 22:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyén függő! Nekem és a barátomnak sincs már sok barátja helyben. akikkel ki lehetne mozdulni.

Én régen sokat jártam diszkóba, iszogatni, meg mulatni, de már egyáltalán nem vonz, csak ilyen lájtosabb beülős beszélgetős esték, de azt is max havonta 1x.

Barátom viszon folyton menne, de nincs is hova a környéken, meg sokszor nincs is kivel.

De természetesen folyton én vagyok a bűnbak, mert én nem akarok bulizni, velem nem lehet menni sehova, bla-bla-bla.

Szóval lehet hogy fogja zavarni, lehet hogy nem.

2014. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!