Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van abban igazság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van abban igazság hogy egy fiú sokkal kapósabb ha kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Lehet hogy picit furán kérdeztem de remélem értitek. Tehát ha egyedülálló vagyok nem érdeklek senkit de ha van valakim akkor meg igen? Fiúk válaszát várnám.
2014. okt. 27. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem különösebben nem érdekel, de a barátomra is egy ideje rámozdulnak többen is.
2014. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
van benne igazság
2014. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lányok közti versengés része, hogy egymástól el tudnak-e szeretni valakit. Még ha ez ellenkezik is a morális elveikkel és nem is igazán akarják ezt, inkább csak belső kényszer, ami ellen nem lehet mit tenni. A tilosban járás érzése. Amint összejön, onnantól ez megszűnik, plusz kapnak egy megbízhatatlan partnert, ami közös jövő szempontjából nem egy jó parti. De ki mondja, hogy egy nőnek logikusnak kell lennie? Nem ezért szeretjük őket, hanem mert csempésznek egy kis káoszt az életbe.
2014. okt. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van...

Talán az lehet ennek a magyarázata, hogy ha kapcsolatban van, akkor nem akar mindenáron felszedni valakit, nem válik görcsössé, boldog és szerelmes - a boldogság pedig vonzóvá teszi az embert.

2014. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó válasszal egyet értek, plusz... ha valakinek van barátnője, akkor elkezdenek gondolkodni a csajok, hogy hmmmm...biztos jó ebben, jó abban, így viselkedik a csajjal...egyből vonzó lesz az, aki nagyon megfelel valakinek, és kívülről úgy tűnik mindennnel elkényezteti a szerelmét. Hiszen mindenki ilyen társra vágyik.
2014. okt. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) . Most már értem.
2014. okt. 27. 12:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ebben sok az igazság. Lehet hogy ilyenkor felszínre tör a csajok rivalizálási tuljadonsága, hogy megpróbálják a fiút elcsábítani, a másik lánytól. és ez nekik komoly győzelemnek számít. Akármi is az ok, és többször tapasztaltam ilyet...
2014. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!