Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bejövök az orvosnak?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök az orvosnak?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A lényeg ,hogy kedves ha megkérem rögtön segít bármit lehet tőle kérdezni sokat mosolyog. Viszont egy baj van vele,hogy orvos és ugye azt az etikett tiltja. Szerintetek?!



2014. okt. 27. 15:06
 1/8 Big Poppa ***** válasza:
100%
:D ez az orvos dolga bameg:D azert kedves mert ilyennek kene lenni minden orvosnak, mit varsz hogy szigoruan radnez es flegman banik veled? (mondjuk ha nogyogyasz akkor nem tudom mi a helyzet)
2014. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt viccnek szántad ugye? Igen, az orvosok csak azzal kedvesek és segítőkészek, akik bejönnek nekik, mindenki mást hagynak meghalni :)
2014. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"és ugye azt az etikett tiltja. Szerintetek?!"

Szerintem meg az etika tiltja. Na de mindegy.

2014. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De miért hiszi azt a legtöbb nő, hogy ha rámosolyognak, akkor már feleségül akarják őket kérni?
2014. okt. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb pasi is azt hiszi, hogy ha rámosolyog egy nő, akkor legalábbis le akarja tépni a ruháját és helyben magáévá tenni. Az itteni kérdéseket elnézve legalábbis :P
2014. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg? Ezt inkább csak nőknél tapasztaltam. Bár tény, hogy egy-két kedves mondatra érkezett már férfitól, hogy "akkor járunk?" :D Persze ez inkább vicc volt. A nők mindig komolyabban gondolják ezt szerintem.
2014. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azon múlik, hogy mi érdeklődünk-e az adott személy iránt. ha igen, akkor valószínűleg mindenki hajlamos többet látni egy-egy kedves gesztusba. Vagy legalábbis a legtöbben, nemtől függetlenül.
2014. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy nem jössz be neki. Ahogy írták, az orvosnak illik mindenkivel kedvesnek lennie. Hidd el, hogy azt a mosolyt a 80 éves Mari nénire is ugyanúgy rávillantja, mint rád, és a Józsi bácsinak is készségesen fog segíteni, ha megkéri rá, és a 6 éves Eperkének is válaszolni fog, ha kérdezi :)


Te sem kizárólag azokra az emberekre mosolyogsz, aki tetszik, ugye?

Ne képzelj bele többet, mint ami benne van a dolgokban. Bár ezt hiába mondom egy tinilánykának :D

2014. okt. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!