Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyennek írnád le a tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek írnád le a tökéletes nőt? És a tökéletes férfit?

Figyelt kérdés

Párkapcsolat szempontjából, belső tulajdonságok érdekelnek, a kinézet az általános legyen ápolt és tetszen nekem dolgot leszámítva teljesen ízlés kérdése. Elsősorban viselkedéselemek érdekelnek, mit vársz el a másik nemtől komoly, hosszú távú kapcsolatban (összeköltözés utántól, pl). Milyen emberrel kötnéd össze az életed?


Tudom, sok ilyen kérdés van már, de azok nem az én kérdéseim :D Ennek ellenére is nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki válaszol nekem. :)


2014. okt. 27. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
NINCS tökéletes!De jól is van ez így!
2014. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom: SZÁMODRA tökéletes :)
2014. okt. 27. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:
túl nagy az elvárásom,bár igazából nem sok.
2014. okt. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kolosszus22 ***** válasza:

Nyilván nekem tetsző, vonzó külsővel rendelkezzen (nincs kifejezett ideálom, vagy bejön valaki vagy nem), személyiségre: vidám, cserfes, vagány csajszik jönnek be, legyen tüzes, szenvedélyes, jó pont ha szexcentrikus, tűzrőlpattant legyen, lehessen vele jókat hülyéskedni, szekálni egymást,stb. A lényeg hogy jól kijöjjünk egymással, hasonló személyiségünk legyen.

27F

2014. okt. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézzük csak...legyen művészi és elvont. Vidám, kissé szex őrült srác, aki nem akar uralkodni rajtam (az ágyon kívül) és nem telepszik rám minden percben. Olvasott, intelligens, művelt és kifejezetten türelmes, mert különben nem bírna ki engem :'D. Legyen őszinte, mondja meg, ha rosszul sikerül egy főztöm, vagy ha (ne adj' Isten) felszedtem pár kilót. Meg legyen beszédesebb, mivel én nem vagyok az, de szeretek hallgatni másokat.

Ez persze csak egy hirtelen elképzelt ideál, még sokat számít a dologba a kémia. Ha van egy pont ilyen jellemű srác és nincs köztünk szikra, akkor nem lesz belőle semmi (a legnagyobb bánatomra).

17/L

2014. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!