Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unom a barátomat, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unom a barátomat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Erős kifejezés hogy unom, csak nem találtam más szót rá..

Lassan fél éve vagyunk együtt a barátommal, nyáron nagyon jól elvoltunk neki is több szabadideje volt, nekem is nyári szünet stb.. Ahogy bejött a suli, kevesebb szabadidő változott meg szépen lassan minden.. Mostanában már nem szexelunk mindennap, nem is talalkozunk mindennap ( ami érthető, munka stb.. ) de mikor együtt is voltunk nem fél órára hanem nálunk aludt, vagy én náluk akkor is nekem kellett kezdeményezni, szóvá tenni a dolgot, vagy nem is fekudtunk le egymassal. En ebbe belefaradtam, hogy nekem kell "könyörögni", egy ideje már ugymond lesz.rom nem sasolom ugy a telefont hogy jaj mikor keres már, ma is csak kb fél órára találkoztunk abbol 10 percet beszéltünk utána az egyik marha ismerősével kellett foglalkoznunk, tegnap nem is találkoztunk ilyenkor felhív stb de nem érzem azt az óriási boldogság érzetet már h jaj dejo pont ő hív.. Remélem valaki tudja mire gondolok, mit tehetek ez ellen? Hogyan fogalmazzam meg neki ezeket a dolgokat? Mostanában sok dolga volt ( a mostanában felölel úgy 2 hónapot!) fárad volt stb... Én ezt megértem, de ő is szem előtt tarthatná azt, hogy nekem mások az igényeim, akár már szex téren is mindennap kívánnám, nem az hogy 2-3 naponta.. Ha... Tudta mit vállal ő is egy ilyen kapcsolattal ( 11 év a korkülönbség) én is "bevállaltam" Ő érte azt hogy nem járok el bulizni stb. De így hogy nem is találkozunk nem is tudok magammal mit kezdeni ha már mással találkoznék esetleg ugy hogy az egész délutánomat lefoglalná az már rosszul esne neki... Nem tudom.. Kicsit szedett-vedett amit írtam össze-vissza jutottak eszembe a gondolatok remélem érti vki és tud tanácsot adni.. Ha ténylegesne együtt vagyunk és nem félórára az nagyon jó elvagyunk stb, de vhogy meguntam a könyörgést hogy aludj nálunk és a hasonlo dolgokért ...Köszi a válaszokat!


2014. okt. 27. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor vegyél egy kutyaaaaat :D
2014. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:
szerintem keress egy férfit e helyett
2014. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott!
2014. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Éretlen vagy. Vagy ilyen. Ez az élet velejárója. Amíg egyedül nem leszel boldog, nem tanulod meg szeretni magadat, addig párkapcsolatban se leszel az!
2014. okt. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jönnek a bajok. -.-
2014. okt. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem való hozzád nyugottan menj bulizni hagyd ott és ÉLJ mert csak egyszer teheted majd ha tényleg egymásnak teremtettek titeket újra megtaláljátok egymást bár erre nem sok esély van.Mi az h nem enged bulizni haggyuk már.Hagyd ott csajszi és ÉLJ.
2014. okt. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hatos, megbeszéltük azt mikor összejöttünk hogy egyikőnknél sem téma az hogy külön -külön járkálunk el bulizni.. Egyszer elmentem mikor ő éjszakáig dolgozott, de mire jött hozzám hazajöttem de volt is belőle balhé ( tudott mindenről hogy hová mikor megyek kivel stb ) Sajnos mivel ő mostanság sokat dolgozik, munka után is .. Rengeteget segítettem neki, de miután hazamegyünk, megkérem hogy filmezzünk közösen ő közli hogy be fog aludni de tegyek be nyugodtan egy filmet... Sajnos ez már sűrűn előfordult, a kérdésben leírtam az előzőeket... Egyik hétvégén már annyira besokaltam nála ( volt pár dolog hosszu lenne ezt ide írni most ) mondtam is neki, hogy nekem ez igy nem nyerő, én kívánnám mindennap és az hogy együtt alszunk és nincs semmi nekem még sz.rabbul esik, turtoztetni magam ha probalkozok elutasit az onbizalmam is ezmiatt meginog...
2014. okt. 27. 23:13
 8/8 A kérdező kommentje:
Valahogy ugy érzem én többet adok ebben a kapcsolatban, de kevesebbet vissza... Sütök neki vacsorát, az ágyba felviszem neki a reggelit... Viszonzásul nem sok mindent látok vissza, például hogy többet törődne velem legalább ilyen téren vagy próbálna mindent megtenni annak érdekében hogy a kedvembe járjon.. Ezek miatt a dolgok miatt, kezdenek nem érdekelni a dolgok, ááhh jolvan találkozunk tökre elvagyunk de ennyi erővel együtt se kéne lennünk hanem felhívnám a héten párszor hogy szexeljunk, de azon kivul azt csinálnék amit akarnék..... Én hiába teszek meg mindent, hozok áldozatokat, ha ő nem képes ezekre és kicsit a kedvemben járni ha tudja hogy pár dologban különböznek az igényeink
2014. okt. 27. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!