Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyy irjam le neki?

Figyelt kérdés

van egy fiu es volt egy hosszu kapcsolata mar eleg reg szakitottak csak a csajt meg nem felejtette el mert a csak felbukkant de o mar a csajjal nem akar osszejonni mert aztmondta hogy engem szeret csak adjaak neki egy kis idot ezt hogy irjam le neki hosszabban hogy en nagyon szeretem es barmennyi idot adok neki es remelem hogy osszejovunk es komolyan gondolja ezt az egeszet?!!

S.O.S


2014. okt. 28. 06:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson belemenni a vele való kapcsolatba. A szamár szerep vár rád. Sok nőnek ment tönkre az élete ilyen miatt.
2014. okt. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
amikor időt kér valaki azmár régen rossz velem is ilyen volt ere egy másikal találtam egy parkba :)
2014. okt. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!