Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabadságra vágyom?

Figyelt kérdés
6Éve vele élek, imádom, sosem csalnám meg. Mégis sokszor rámtör az érzés..milyen lenne nélküle? Milyen lenne ujra egyedül? Saját utam járva, nem megfelelni senkinek... Van még valaki hasonlo helyzetben?
2013. ápr. 30. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Korod? Az ilyesmi ugyanis gyakori érzés akkor, ha gimisként jöttél össze a pároddal, és úgymond "nem volt időd" még élni...
2013. ápr. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
18Multam akkor, 25 leszek. Nem, nem az a baj, hogy nem éltem. Nem vágyom más férfira, nem vágyom nagy bulikra. Azok megvoltak. Csupán arra, hogy ne kelljen beszámolni senkinek az idömröl, hogy ne kelljen megbeszélni, ha venni akarok egy cipöt, ne olvassgassa senki az üzeneteimet stb. Ilyenek...
2013. ápr. 30. 10:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Magánéletről hallottál már? Igen még a házasságban is létezik!


Az is hozzátartozik, hogy nem nézzük meg a másik üzeneteit bízunk benne, nem kell beszámolni minden időnkről neki!

2013. ápr. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyilván, szabadságra vágysz. -.-
2013. ápr. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó, de nálunk ez kezdetektol nem igy van. Kezdek belefáradni ebbe.
2013. ápr. 30. 10:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi a frász köze van a te üzeneteiddel, meg hogy mit csinálsz akkor amikor ő nincs veled?


Alapjáraton, ha rendesen, normálisan működne a kapcsolatotok, akkor nem éreznéd magadat bezárva. Ha ezen nem változtattok, akkor az érzés sem fog elmúlni. Rád van ezekszerint telepedve, megfojt.


29/n

2013. ápr. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát most mit mondjunk, van aki meg arra vágyik, hogy mással szexeljen, aztán megy, és szexel mással. Ha téged gátol a párod valamiben, és nem bírod megoldani vele ezt a problémát, akkor két választásod van, maradsz, elfogadsz, vagy mész és kiéled amit akarsz. Totál evidens. Dönts...
2013. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg megbeszélni vele a dolgot.

Tényleg nem normális, hogy valaki ennyire rátelepszik a másikra. Mi párommal soha nem olvassuk el a másik üzeneteit, és nem szólunk bele, hogy mit vesz a másik a saját pénzéből (persze ésszerű keretek között). Én sem bírnám, ha valaki ennyire uralni akarna, de mondjuk én nem is hagyom magam. Az a baj, hogy te már belementél ebbe... Szóval ha a megbeszélés nem segít akkor vagy tűrsz, vagy mész... Azért remélem sikerül vele beszélni. 26N

2013. ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
totál átérzem amit írtál... mi lett a végeredmény?
2013. dec. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!