Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem hogy valaki végre szeressen?

Figyelt kérdés

Luxushajón dolgoztam másfél évig. 22 éves multam tehát fiatalon belecsöppentem egy nagyon izgalmas világba. Csinos, aranyos lányként hamar megkedveltek a főnökeim, és segitettek abban hogy egy ékszerboltan éjszaka meg diszkóban dolgozhassak. Mondanom sem kell mennyi ember megfordul egy ilyen hajón, rengeteg gazdag ember, kötük néha hirességek is.

Egyik turnus alatt megismerkedtem egy gazdag üzletemberrel,jóképű, illedelmes, igazi angol gentleman. Udvarolt, flörtölgettünk de egy csóknál több nem történt az is scak búcsúzáskor.Viszont minden elérhetőségemet megadtam neki. Kozmetikusként most itthon dolgozom...halálosan szerelmes vagyok egy férfiba,aki viszont szeret...de megsem kellek neki mert allitolag en skkal jobb csaj avgyok mint ő. Én már megpróbáltam visszafogottan öltözködni, szerényen viselkedni bármit megtettem volna hogy ne éerezze kényelmetlenül magát mellettem annak ellenére hogy szerintem ő egy helyes okos pasi, jó anyagi hátérrel...csak nincs önbizalma és volt egy hatalmas csalódása.Vártam rá...hivogattam, találkozgattunk, mondta hogy szeret....de nem akar csalódni...a végén a legjobb barátnőmmel jött össze, mert állitása szerint kúlsőleg jobban illik hozzá amúgy meg talán igy jobban fáj nekem és elfelejtem végre. Közben az angol pasi meglatogatott....itt volt avárosban 4 napig. Találkozgattunk de uriember leven nem fektetett le...de felajanlotta hogy szeretne ha kimennek vele kulfoldre es vele lennek, mert nem tud elfelejteni...ez hosszu sztori de vegulis nemet mondtam.

Viszont ma már ott tartok hogy jó csaj létemre egy totál szerencsétlenségnek érzem magam amiért ezt visszautasitottam, és ráadásul a srác akit szerettem mást választott annak ellnére hogy állitólag soha senkit nem fog ennyire szeretni.

Hát mit tehetnék?Discos ismerkedésekből kinőttem...Miért nehéz olyan férfit találni aki szeret?Nekem nem kell pénz, meno kocsi, csak egy kis törődés és szeretet. Nem kell egy Brad Pitt csak egy férfi aki mellett nem kell se többnek sem kevesebbnek látszanom. Unom már az idióta flörtöket...Régóta nincs kapcsolatom és nyitott avgyok egy uj szerelemre!!

22L


2010. jan. 25. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Tudod, a külső nem minden. Talán azért vagy kétségbe esve, mert azt gondoltad, nagyon csinos vagy, akkor akármelyik férfit megkaphatod, de ez nem így jött össze, neki más kellett, akiben belsőleg talált magára.

Az élet nem telfel. 22 évesen nagyon kár kétségbe esned.

2010. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia. én is 22 vagyok, nálam annyi a probléma h van kapcsolatom de nem szerelmes belém. Ez már 2.-ára fordul elő. Aki viszont szerelmes belém azzal én nem akarok lenni. Hát nem tudom, talán később fog rád találni ez a szerelem, sok szerencsét hozzá..
2010. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
23 éves jóképű gyerek vagyok,én sem vennék komolyan 1 discos csajt.arról meg annyit,h ki szeressen beléd,ki nem annyi a véleményem,hogy kicsit lejjebb kell tenni a mércét.az egy dolog amit leírsz,és az is egy dolog amit látnak rajtad az emberek.te írhatsz bármit,egy nő személyesen nem tud hazudni egy okos férfinek,mert azonnal látja mire megy ki a játék.velem is előfordult,h ilyeneket mondott 1 lány amikor találkoztunk,de láttam az igazságot.láttam a jeleket amit nem tudott elrejteni.ilyet főleg ne mondj h nem számít h néz ki meg a pénze sem mert ezzel csak MAGADNAK HAZUDSZ!!!!!nekem sem mind1 kibe rakhatom bele...........2010 et írunk királylány-ébredj fel.én írhatok bármit,az ember magától látja majd be a dolgokat.
2010. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nemigazán látom az önbizalmat... Ha te nem szereted saját magadat, akkor mástól hogy várod ezt el?!

Szerintem ez legyen az első! Fogadd el magad, és viselkedj úgy ahogy elképzeled a jövőbeni énedet. Hidd el hamar rád fog találni a szerelem!

24F

2010. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az írásodból azt érzem,hogy nagyon romantikus lehetsz,sajnálom hogy idáig így jöttek össze a fiúk nekem sem volt túl sok kapcsolatom:,de fel a fejjel amedig van!
2010. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem akar azon nincs mit keseregni.Talán szerencsésebb lenne elöször barátkozni a kiválasztottakkal igy nem riasztod el a jo külsöddel.Hidd el mindenkinek van egy párja v.hol csak elszalaszjuk mert más után loholunk nyitott szemmel jár.
2010. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémádat. Én még senkihez sem voltam túl tökéletes.
2010. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a bajod, mint nekem, csak én fiú vagyok. Te is érzelmes, kedves, stb. lehetsz és ez nem érték a mai világban. Ha akarod írj privit és eszme cseréljünk. 23/F
2010. jan. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egy képet dobjál már fel amgadról pls, vagy iwiw adatlapot küldj, mondanék véleményt!
2010. jan. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez is egy olyan kérdés amire nincs egzakt válasz pedig szívesen írtam volna a megoldást. Nincs kedvem, nagy bölcsességeket írni, mindenesetre szerintem lassan benned is meg fog fogalmazódni a válasz. És még annyit, hogy szerintem sokan szerettek és sokan fognak szeretni, csak rájuk nem tudsz úgy nézni mint egy férfire. (gondold végig)
2010. jan. 28. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!