Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell tennem, hogy szilárd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennem, hogy szilárd elhatározásra jussak?

Figyelt kérdés
Sziasztok bnőm 16 én 18 a lány nem akar semmi sexuális dolgot hülyeségnek tartja baromságnak az ritka ha a mellét úgy érzem megint vége lesz mert sex nélkül nem fog menni.Hiába mondom neki h szeretném hülyeség baromság.
2011. nov. 1. 11:36
 1/10 napietus ***** válasza:
először is meg kell értened őt. normálisan nevelt lány nem fekszik le senkivel 16 évesen. gondolom tudtad, mennyi idős, amikor összejöttél vele, ennek tudatában választottad őt.
2011. nov. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
14 évesen jöttem vele össze és szerintem 16 évesen már az lehetne hogy petting
2011. nov. 1. 11:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert ő még csak egy kislány. Keress egy nőt, vagy maradj vele és várj éveket...
2011. nov. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor keresek egy nőt :)
2011. nov. 1. 12:08
 5/10 anonim ***** válasza:

lehet hogy aszexuális. erre nem gondoltál,én mondjuk az elején amig izgi a dolog szeretem a szexet, utána viszont nekem is nyüg. viszont én nem is pasizom emiatt,nem akarok senkit tönkretenni. de ö még lehet hogy tényleg tul fiatal.még változhat. de az is lehet hogy nem.szeret hozzád bujni, megcsokolni, stb? mert ha még ez sincs akkor nagy valoszinüséggel neki ez nem pálya.

ne a mai 13 éveseket vedd alapul akik már 20 pasin tul vannak....

2011. nov. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát hozzám hozá bujik de nem igazán csokolozunk arra is 1 évet kellet várni :S
2011. nov. 1. 12:47
 7/10 anonim ***** válasza:
hát én azt mondom keress mást.... mivel én is olyan vagyok mint ö(fentebb emlitett szexutálo lány)ezért tudom hogy miylen érzés csak ö még nem tudja ezt hova tenni.én 25 vagyok és tudom hogy ez igy nem jo,de ö még nem tudja,viszont igy tönkre fog menni a kapcsolat. hiába a szerelem ha nem egyeztek szexuálisan megette a fene az egészet.
2011. nov. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 éve vele vagy és még csak le sem szopott? háháhá lúúúúzer!
2011. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akk keresek mást
2011. nov. 1. 13:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Fullos pasi kell, kivasalt hajjal

Armani pólóban, csillám felirattal

2011. nov. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!