Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egy bizonyos ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy bizonyos ok miatt nem hív el a szalagavató afterpartyjára. Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Csak azért nem hív, mert nem akarja hogy részegen lássam :/ De tudom, mert mesélte, hogy mikor iszik akkor kifordul magából, és nem akarom hogy bármit tegyen amire később nem emlékezne :( Nem vagyok bulizós, meg nem szoktam inni, de akkor is jó lenne ott lenni vele, meg minden :(

Tőle megkérdezni nem akarom, mert azt fogja hinni hogy nem bízok benne (pedig csak nem tudom milyen részegen), vagy hogy rá akarom tukmálni magam, mikor nem is akar elhívni. :/


2014. okt. 28. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez csak süket duma, azért nem hív mert nem akarja, hogy azt lásd ahogy mászik a csajokra.
2014. okt. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Akkor ne rúgjon be. Szörnyű hogy egy szalagavató egyet jelent azzal, hogy le kell inniuk magukat. De ez az, neveljük ki az újabb alkoholistákat.
2014. okt. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Ez a féltékenység már már beteges.
2014. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát én tutira mennék..
2014. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta azért fog inni, hogy kieressze az 5 év alatt felgyülemlett feszkót :/ Lehet megbeszélem vele hogy mégiscsak mennék... Igazából a többi lány miatt félek csak, hogy ők másznak rá :/
2014. okt. 28. 18:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2014. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Mond meg neki, hogy szeretnéd elkísérni erre a számára fontos eseményre, mert neked is fontos. Ha meg veled nem tudja magát jól érezni akkor ott valami naj van, lehet hogy veled lehet hogy vele. Lényeg a lényeg beszéljétek meg ezt normálisan. Te pedig ne tartsd magadban hanem beszéld meg vele. Am ide tényleg inkább azok írjanak akiknek már nincs párjuk, mert az már régen rossz ha idegen emberekkel beszélik meg a problémákat nem egymással...
2014. okt. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A srác helyében én magammal vinnélek de nem innék annyit, hogy beb*sszak. Én sem szeretném, hogy a barátnőm sakál részegen lásson, de csak ott van a helye mellettem és akkor már csak nem vágom gallyra magamat.
2014. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

Ez az utolsó alkalom hogy együtt hülyüljön azokkal akikkel évekig szopott.

Nem bírod ki hogy ne tedd tönkre a féltékenykedéseddel?

Ha ennyire nem bízol benne jobb ha már most otthagyod mert fabatkát se ér az egész.

2014. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

egy egészséges normális kapcsolatban nem jelent gondolt, hogy minden szituációban látjátok egymást. az egy logikusabb indok lenne, ha azt mondaná, hogy úgysem ismered az osztálytársait, nem a te társaságod, ilyenek. Ez tökre meg lehet érteni, engem kifejezetten idegesített, hogy egy csomó osztályon kívüli ember jött, bár azért a (komoly) barátok/ barátnők más kategóriába esnek, ők még szerintem is beleférnek. Az viszont, hogy nem akarja hogy részegen lásd, elég gagyi és szánalmas indok...


és csak zárójelben jegyzem meg, hogy október van és még most jön csak az igazi feketeleves, nem tudom, hogy milyen gőzt kéne kiereszteni....majd júniusban ünnepeljenek inkább ilyen durván, bár a seggrészegre való berúgás mindenképpen gáz, és a legkevésbé sem menő, ráadásul nagyon nagyon egészségkárosító (egy orvostanhallgató)

2014. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!