Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probléma, ha egy nálam 12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma, ha egy nálam 12 évvel idősebb férfibe vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Már régóta ismerek egy férfit, és teljesen belé estem. Nincs felesége, se élettársa, se barátnője. Nem tudom,hogy megmondjam-e neki amit érzek... Attól félek,hogy visszautasít és soha többé nem leszek képes a szemébe nézni,pedig nap mint nap látom az utcán. 27 éves nő vagyok. Ő pedig kb 39. Mit tegyek? :'(
2014. okt. 28. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem probléma.
2014. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kezdeményezel és visszautasít akkor se dől össze a világ. A másik, hogy csak érzed, hogy érdekled őt olyan téren is. Vesztenivalód nincs mivel nincs feleség miért távolodna el tőled azután, hogy visszautasít.
2014. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szoktatok beszélni, csak látni szoktad őt, akkor elég cinkes szerelmet vallani...
2014. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ismerem is, nem csak látni szoktam... Néha megszoktunk állni az utcán beszélgetni.
2014. okt. 29. 15:57
 5/8 anonim ***** válasza:

A korkülönbség hidd el nem probléma!

28 és 39 pont passzolnak.


Ne félj tőle,valahogy kezdeményezz.Kérdezd meg nem iszik-e meg veled egy kávét legközelebb!Nem beégés ez ne aggódj,meg kell mindent próbálni!!!

2014. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a korkülönbség sem egyszerű helyzet, bár attól függ hogy milyen kapcsolatban reménykedsz. Bár úgy érzem nem igazán tudsz róla sokat.

én a magam részéről nem hívnám el pl. Kávézni, csak mondjuk tennék egy apró célzást egy beszélgetés során, hogy ezt egy kv mellett is megbeszélgettük volna, vagy ez érdekes amit meséltél, egyszer mesélgetnél róla többet. Finom kis célzás, de mégis ő kezdeményezhet!

2014. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 R.Miki válasza:
anyukám és apukám között is 11 év van és minden okés
2014. nov. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Pfú... ez nehéz helyzet.... Nem tudom,hogy mit lépjek...

Azt hiszem , ha ennyien mondják,hogy a korkülönbség nem számít akkor, nincs minden veszve. Finomabb célzásokat teszek, ahogyan ti gondoljátok. Így lesz a legjobb.

2014. nov. 2. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!