Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet egyszerre két embert szeretni szerelemből?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről?:)
2014. okt. 29. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10et is
2014. okt. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

komoly válaszokat várok..-.-

van olyan hogy az ember döntés előtt áll

2014. okt. 29. 09:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Teljesen komoly válasz volt, ebből következtetően lehet 2 embert is szeretni szerelemből.
2014. okt. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2014. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Személyiségfüggő, ki hogyan éli meg, és kinek mit jelent a szerelem. Én nem tudnék, és ha engem kérdezel, szerintem aki igazán szerelmes az csak azt az egyet szereti. De lehet nem így van.
2014. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem sem lehet egyszerre kettőt, max úgy ha csak az egyik fél iránt érzel szerelmet, a másik személy iránt pedig valami mást.... ;)
2014. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet, az egyiket akkor is jobban fogod szeretni.
2014. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a párod mellett el kezdesz vágyódni más iránt, akkor a párodat már nem szerelemmel szereted, elmúlt a szenvedély, így abba vagy csak szerelmes igazán aki annyira felkeltette a figyelmedet hogy vágy ébredt benned utána. Nálad mi a szitu? Van párod és mellette szerettél bele másba, vagy singli vagy és egyszerre táplálsz érzéseket két ember iránt?
2014. okt. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba."
2014. okt. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Van egy srac aki nagyon tetszik. koztem es egy masik csaj kozott vivodik. eleg bonyolult a szitu, de azert leirkm hatha tudtok segiteni.


szoval.

ezzel a sraccal meg a haverjaival elmentem egyszer suli utan csocsozni, ittunk egy picit es csokoloztunk. ez penteken volt. aztan szombaton is talalkoztumk. szinten kavartunk. aztan a srac szombat este mondta h kavar egy csajjal mar vagy fel eve es szereti es megcsalta, pedig nincsenek is egyutt.

nah a lenyeg h a csaj..a masik..nem vallalja fel a sracot, eteti h szereti meg ilyenek, en felvallalnam, komolyak a szandekaim, de a pasi meg mindig szereti a csajt, kozben meg bokol nekem meg puszikat kuld meg az o szavaival 'nem tud nekem ellenallni'.


szoval ez a helyzet. de azt mondta a srac, csak ido kerdese az egesz. szerintefek igy van?

2014. nov. 1. 01:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!