Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétségbe vagyok esve, neki én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve, neki én vagyok az igazi?

Figyelt kérdés

Fél évesek leszünk, és a szexuális életünkkel nincs baj, egy hullámhosszon vagyunk, sokat poénkodunk, zenei, film ízlés is hasonló, ha vitatkozunk apró dolgon, mindig viccesen fejezzük be, csikizéssel, vagy poénkodással.

Egy problémája van a kapcsolatunknak, a szeretet nyelv különbség. Nekem az érintések, neki a figyelmességek, bár mivel az övére én is ma jöttem rá, gondolom ő sem tudja, meg nem is hiszem hogy érdekli. magán(meg rajtam) kívül sokszor úgy tűnik hogy semmi sem érdekli.

Mostanában egyre többet vitatkoztunk ezen, hogy pl nem vett gumit amikorra mondta, nem volt figyelmes, törődő, és mindd a szeretet nyelv különbségre volt visszavezethető.

De ezt akárhányszor mondtam neki, azt mondta hogy ne akarjam megváltoztatni hanem fogadjam el őt ilyennek.

Bár a kapcsolat eleje óta jelentősen alkalmazkodott hozzám tudat alatt.

hozzá tesz persze az is hogy az apukája nem rég halt meg, és én ezt maximálisan megértem, de ez nem azóta kezdődött, ez csak ráerősített.

És csak félek hogy ha nem sikerül ebben dűlőre jutnunk, akkor kiürülök, vagy ott hagyom(hirtelen elhatározásból....mert eléggé forróvérű vagyok), szerintetek, én vagyok neki az igazi? illetve, egy ennyire erős akaratú, és makacs ember meg tud változni azért akit szeret?

hasonló emberek történetét szívesen várom, vagy csak aki tudja hogy mi erre a megoldás?



2014. okt. 29. 14:27
 1/4 Big Poppa ***** válasza:
apam is ugyan ez volt, mindig (90%ban) elfelejtett mindent idobe csinalni, aztan jott a valas 20 ev utan...szoval oszinten beszeld meg vele, hogy "nagyon szeretlek! de ez a viselkedes nem melto hozzad! en se vagyok paraszt veled, te se legyel velem...ertem hogy bant apad halala, de ne igy vezesd le hogy figyelmetlen vagy. Inkabb sexeljunk" ez csak egy otlet, nem muszaj igy mondnaod, de meg kell mondanod neki, vagy jon a valas, az meg senkinek se jo csak annak aki valni akar...
2014. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja és én 18L, ő meg 22F
2014. okt. 29. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom már nem vagytok együtt.
2015. júl. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól látod:D
2015. júl. 9. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!