Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom melyik férfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom melyik férfi az igazi és ki lesz a legjobb ap aa gyerekeinknek?

Figyelt kérdés
Két férfi között dilemmazok. Majdnem négy évig voltunk együtt. Sok mindent megeltunk. Sokat veszekedtunk és én szakitottam. Rajottem nem tudok vele együtt élni. Jóval később megismerkedtem mással, akit nem ismerek annyira de olyan jó vele mint a másikkal már az elején sem volt olyan. Mibkettonek van hibája. Az utolsónak annyi hogy anyagilag nem biztosított a jövőnk cseppet sem és eu aggaszt de nem érdekel egyelőre. Remélem ő is komolyan gondolja mert akkor ketten megoldhatunk bármit. De lehet ez is hülyeség és csak az első hév mondja ezt velem. A volt párom a mai napig újra akarja kezdeni velem. Ti hogy döntenetek? Meg tud változni az első viselkedesben ha akar? Sose kísért el sehova pl. Ha en akartam valahova menni kereshettem magamnak tarsasagot míg ő otthon punnyadt egyedül. Bocsánat a helyesírási hibákért. Telefonról nehéz írni.
2014. okt. 26. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az első pont annyira tud megváltozni, mint amennyire a másodikkal meg tudtok oldani bármit. :)


Úgy értem, ha ezt komolyan gondolod a másodikkal, akkor azt is gondolhatnád, hogy megváltozhat az első.


Nekem úgy tűnik kellene adnod még egy kis időd a második kapcsolatnak, mert ha nagyon friss, akkor lehet még nem szállt le a lila köd, és rossz döntést hozol. Esélyes, hogy egy harmadik lesz majd a nyerő, nem gondolod?

2014. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Természetesen az egézséges, jó genetikájú, szép példány. Az eugenika törvényei alapján azzal kell párosodj amelyik jobb genetikájú és nem a rosszat szaporítani.
2014. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a férfi aki eszközként tekint az adott nőre, amikor a nő lép vagy lépni akar, átváltozik ma született báránnyá, és mindent amit a nő akar azt meglépi. Ne félj, visz minden hova stb. Aztán eljön az idő mikor ismét nyeregbe érzi magát, és vissza áll ugyanarra, ami egykor a problémát okozta, csak éppen már te nem tudsz lépni, mert egy-két gyerek ott lesz mögötted.


1000 férfiből 1 tud megváltozni. 1. De az is csak akkor ha sok sok év (5-10)múlva visszakaphatja azt a nőt, aki valóban a mindent jelentette számára.

2014. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az exed nyilván nem véletlenül az exed.Hiába ugrasz vissza egy bizonyos részhez,ha ugyanaz ismétlődik mindig.A hibák és a problémák éppúgy előjönnek,ha visszamész hozzá.Megváltozni már nem tud,ha eddig sem tette.

Az új pasiért meg ne tedd már most tűzbe a kezed,mert simán csalódhatsz még benne is.Ne tervezz jövőt,csak a már szabad alapoznod!Tudom,ezeken mentem át mostanában én is.

2014. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Igazából nem tudok és nem akarok 3. Emberre gondolni. De abba a hibába se akarok esni hogy nagyon válogatok.
2014. okt. 26. 22:16
 6/8 anonim ***** válasza:
5 Egyébként szerintem is egy nevető 3. lesz a befutó, aki derült égből villámcsapásként fog feltünni a szinen.
2014. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nemtudom feltűnt-e, hogy valakinek, hogy anyagiak akadályozzák a második kapcsolatát...


szerintem ez rossz hozzá llás, anyagiak alapján soha ne válassz párt mert az változhat, nem úgy mint a viselkedés stb.

2014. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*anyagiak akadályozzák a második kapcsolatát..


Egészséges embereknél sosem akadályozzák az anyagiak a kapcsolatot.

2014. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!