Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Kétségbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve van barátom,de most...Szóval elég alternatív figura vagyok.A barátom teljesen átlagos.De nemrég beszéltem egy alternatív fiúval és nem tudom kiverni a fejemből.Valahogy mindig rá gondolok de nekem ezt nem szabad és nem tudom mi történik velem?!Mert..én szeretem a barátomat csak,elég sok ideje vagyunk együtt és most jött ez az új fiú akit nem is ismerek,de mintha szerelmes lennéd..de nagyon remélem hogy nem vagyok az!szerintedtek az vagyok?mit csináljak ha igen?

2014. okt. 21. 21:37
 1/4 RRR ***** válasza:

ha ezen agyalsz ,akkor gond van nálad

át kellene gondolnod a kapcsolatodat

2014. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt neked kellene tudni,ha te nem tudod mi honnan tudjuk.Egy kicsit sem ismerünk.Egy ember legalább ennyire legyen önmagával tisztába.
2014. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy szerelmes, tiszta fellángolás az egész ami elmúlik.


Azt ajánlom nyugodtan fantáziálj a másik fiúról, de tudd ez a való életben nem lehetséges.

Egy idő után boldog leszel, hogy nem csináltál semmi hülyeséget. 1 év és megunod??


3 éve van barátom és mindig szeretni fogom.

2014. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az alternatív szó jelentését se ismerem, de mindjárt megnézem valahol.
2014. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!