Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem találok olyat aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem találok olyat aki ezt elfogadná? Ti el tudnátok fogadni ezt, együtt tudnátok vele élni?

Figyelt kérdés
Szervi problémáim vannak vizelet és széklet tartási gondjaim ezért pelenkáznom kell magamat.Egy ilyen lány senkit sem érdekel hiába töröm magam senkinek sem fogok soha kelleni?
2014. okt. 29. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván zavaró, de aki igazán szeret, az ezt el tudja fogadni. Csak pozitívan!
2014. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy mindenki meghátrál azért. Kitartást a párkereséshez! :)
2014. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagyunk páran így. Mármint nem a konkrét problémával, csak hogy nem kellünk senkinek.
2014. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. (Félre ne érts, foglalt vagyok már, de ha mondjuk barátnőm ilyen problémákkal küzdött volna, ugyanúgy összejöttem volna vele.)

Hány éves vagy? ÉS egyébként hogy nézel ki?

2014. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked nem lóg az oldaladon zacskó? :(
2014. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok volt már pár udvarlóm de amint a szexre került a sor mindenki elutasított :/ csak ki röhögnek és megaláznak a férfiak nem kellek a kutyának sem :/
2014. okt. 29. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!