Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ha egy férfi megerőszakol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha egy férfi megerőszakol egy nőt akkor a férfi azt minek gondolja? Tisztában van vele hogy erőszakot követett el, vagy ő ezt szexnek gondolja?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tisztában van a tettével (hacsak nem orvosi eset).
2014. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Ez egy érdekes kérdés, erről szívesen beszélnék veled kérdező, ha gondolod írj privátot.
2014. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-ik írd ki ide amit akarsz.
2014. okt. 16. 10:52
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem csak egy jól megérdemelt szexnek gondolja. És a nő hibája amiért nem akarja, ezért megérdemli hogy ráerőszakolja az akaratát. Én legalábbis egy ilyet tapasztaltam meg sajnos.
2014. okt. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2# vagyok: Az én helyzetem a következő volt, hogy elhatároztuk, hogy szexelni fogunk, közben viszont meggondoltam magam, de nem igazán akart elengedni, tiltakozni meg nem mertem, mert féltem, hogy bántani fog, ha megtagadom, ezért megtettem.

(Sajnos bántalmaztak családon belül is, ha az igazamat mertem érvényesíteni.)

Ezt követően számon kértem, és csak ennyit mondott, miért nem volt jó? Hát mondtam nem, és hogy nem ebben állapodtunk meg.


A kérdésedre válaszolva: lehet ő csak szexnek gondolja, és nincs tisztába vele, hogy mit tesz.

2014. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 October15 ***** válasza:
62%

Hmm szögezzük le nem szokásom random erőszakolgatni a nőket így pusztán elméleti síkon:

Az elsőként leírt esetnél nyilván nincs minden rendben a csávóval.. a másodjára leírt esetében pedig nyilván tisztában volt vele csak leszrta..


Minden esetre a "nekem ez jár és amúgy is a ri*anc hibája mert...." gondolat menet lehet a leggyakoribb akkor ha vmi érzelmi alapú motivációja van. Ha meg csak "úgy jön" mert ugye neki az jár.. akkor tisztában van vele.

Előbbit úgy hívjuk, hogy pszichiátriai kezelésre/kivégzésre szoruló betegállat az utóbbi meg a roma kultúra.. [bár a / utáni rész megoldás rá..]


Mondjuk nem hiszem, hogy épelméjű emberként megtudnánk saccolni, hogy mi jár a fejükben.

2014. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

van aki tisztában van vele

van aki nem


de egy szexuális erőszakban soha nem az áldozat a hibás !

hiába állítják ezt sokan, teljesen mindegy mit vesz fel a nő, vagy hogyan viselkedik, az erőszak az erőszak marad !

2014. okt. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 October15 ***** válasza:
47%
7.: Ez egyértelmű, ha betörnek hozzám akkor se az én qva anyámat, hogy van tvm :D. Azt azért tegyük hozzá, hogy pl az is előfordulhat, hogy nem a konkrét nő a """""hibás"""" értsd nem ő "szolgáltatta" az érzelmi alapot hanem 1 teljesen más személy / személyek és ez csak a dolog kicsapódása. A "nő a hibás" nyilván az elkövető szemszöge mert "szegény" lelkecskéjét vmi csúnya néni megbántotta.. áhh degenerált 1 jószág mind.. Dunába lőni az összest.
2014. okt. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy tisztában vannak vele. Felmérések bizonyították, hogy addig amíg nem 'nemi erőszaknak' nevezzük, a pasik igenis tudják, mit tesznek. A nemi erőszakról tudják, hogy rossz dolog, de ha már úgy írod le nekik, hogy a lány 'nem mondott egyértelműen igent vagy nemet" "meggondolta magát" "nem kalimpált vagy tiltakozott erős fizikai aktivitással" akkor rávágják, hogy persze, csináltak, csinálnának olyat. Ez pedig nem másból adódik, mint abból, hogy a férfiak meg vannak győződve arról, hogy a szex nekik alanyi alapon jár, függetlenül attól, hogy ki akar ebben részt venni. e azért mégse hívjuk már nemi erőszaknak, mert az csak rossz dolog.
2014. okt. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!