Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez ciki? Szerintem mar az....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ciki? Szerintem mar az. Lanyok, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Ma belefutottam itt a lany kerdesebe, akivel egyutt voltam szombaton.

Jol el voltunk, mikor a vege fele setaltunk, el akartak venni a telefonomat. 2en voltak, nem adtam. Orrba vagtak, bekonnyeztem, verzett is. Nem lattam semmit. Mig mondhatni vakon birkoztam az egyikkel, addig a csaj bokan rugta aztan tokon, felboritotta, aztan kezen fogott, hogy szaladjunk el. Utana megmosakodtam, adott zsepit. Aranyos volt, kerdezgette jol vagyoe. En meg egtem mint a rongy. Haza mentem vele a kapujukig. A veget leszamitva jo randi volt, de nem mertem megcsokolni se. Nem beszeltunk azota. Csorgetett parszor, facen kerdezte jol vagyoke. Nem irtam vissza, nem tudom mit modjak azon kivul, hogy jol.

Jol ereztem vele magam,de ez meglepett. Teljesen ferfiatlan voltam.

Csajok ti haragudnatok ram ez miatt? Mit mondjak neki?


2014. okt. 30. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Többen voltak, miért lettél volna férfiatlan?
2014. okt. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocs, telorol vagyok.
2014. okt. 30. 17:25
 3/12 A kérdező kommentje:
mert en 90kg vagyok, a masik 2 meg vasaggyal egyutt kb 50
2014. okt. 30. 17:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem férfiatlan voltál, csak esélyed sem volt ellenük.

A viselkedésed viszont férfias volt, mert nem adtad oda.

2014. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
en nem haragudnek a pasimra ilyen miatt,inkabb az erdekelne h jol van e es leszarnam h nem volt ferfi
2014. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__62383..


itt van

talán egymással beszéljétek meg, de személyesen

2014. okt. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez az. :) De mit mondjak neki? Miert nem valaszoltam?
2014. okt. 30. 17:36
 8/12 anonim ***** válasza:

onertekelesi problemad van. egyaltalan nem voltal ferfiatlan es nyul, respect hogy megprobaltad megvedeni magatokat. en a helyedben fogalmam sincs, mit tettem volna.

menj utana a csajnak, ne hagy ennyiben. o is ertekeli es nem veletlenul keres. hajra!

2014. okt. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltál férfiatlan. Nekem volt hasonló esetem egy fiúval, akivel akkor egy éve jártunk, ő pl. elfutott, engem otthagyott...

Egyáltalán nem ciki ami történt, ráadásul ha keres téged, akkor valószínű szeretne még találkozni veled. Ha most nem élsz a lehetőséggel csak azért, mert a sebeidet nyalogatod, meg búslakodsz, hogy nem tudtad megvédeni, na az a férfiatlan!!! Úgyhogy hívd fel és kérdezd meg tőle, mikor ér rá legközelebb!!

2014. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De mit mondjak? Kerjek tole bocsanatot mert nem valaszoltam? Mit mondjak miert? Vagy siman csak hivjam el valahova, mint ha minden ok lenne? A szia utan lefagy az agam. Mit mondjak?
2014. okt. 30. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!