Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez ciki? Szerintem mar az....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ciki? Szerintem mar az. Lanyok, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Ma belefutottam itt a lany kerdesebe, akivel egyutt voltam szombaton.

Jol el voltunk, mikor a vege fele setaltunk, el akartak venni a telefonomat. 2en voltak, nem adtam. Orrba vagtak, bekonnyeztem, verzett is. Nem lattam semmit. Mig mondhatni vakon birkoztam az egyikkel, addig a csaj bokan rugta aztan tokon, felboritotta, aztan kezen fogott, hogy szaladjunk el. Utana megmosakodtam, adott zsepit. Aranyos volt, kerdezgette jol vagyoe. En meg egtem mint a rongy. Haza mentem vele a kapujukig. A veget leszamitva jo randi volt, de nem mertem megcsokolni se. Nem beszeltunk azota. Csorgetett parszor, facen kerdezte jol vagyoke. Nem irtam vissza, nem tudom mit modjak azon kivul, hogy jol.

Jol ereztem vele magam,de ez meglepett. Teljesen ferfiatlan voltam.

Csajok ti haragudnatok ram ez miatt? Mit mondjak neki?


2014. okt. 30. 17:23
1 2
 11/12 anonim válasza:
0%
Szerintem ez ku*va nagy pu*cisag mé nem csaptál le egyet neki?!?!!?
2014. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne,ha őszinte lennél vele?Elmondhatnád,hogy rosszul érzed magad amiatt,hogy nem tudtad megvédeni őt és ezért nem írtál neki.És igen,hívd el valahová.
2014. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!