Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nelkulem szeretne menni bulizni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 eves lany vagyok, lassan 5 eve vagyunk egyutt a parommal.. eddig legtobbszor egyutt mentunk bulizni de akadt par alkalom mikor volt fiu, lany buli is... ezzel semmi gond csak most mondta el hogy hat o nelkulem szeretne menni bulizni mert velem nem tud felszabadulni... eddig semmi baja nem volt ezzel... mit tegyek? (amugy a bizalom nalam hianyos mert a kapcsolatunk alatt voltunk kulon 2 honapot mas lanyok miatt, de nem tudtam meg megcsalast... azert nem 100% a bizalom es ezert nem szereten ha kulon jar bulizni)

2014. okt. 30. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress egy megbízhatóbb pasit.
2014. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg borzasztó.
2014. okt. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Sosem értettem az ilyen lányokat. 5 éve együtt vagytok, ha minden téren ilyen aggódó, anyáskodó, féltékeny, bizalmatlan nő vagy, mit keresel még mellette?

Ha a helyében lennék én biztos elmennék bulizni, most fiatal...

2014. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig egymás nyakán lógni, én is jártam el külön bulizni, kell egy kis kikapcsolódás néha, és nem csajozásra gondolok ilyenkor. Menj el te is a barátnőiddel valahova aznap. Amúgy meg ha nincs meg a bizalom akkor minek vagy vele? Csak az idődet pazarlod el.
2014. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen nélküled menne el bulizni, akkor gyanakodhatsz.
2014. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol benne, keress mást. Amúgy akkor megy bulizni amikor akar, és akivel akar. Ha nem akarod akkor is el fog menni, csak ha hisztizel, akkor max majd panaszkodik a haverjainak hogy sárkányosodsz és féltékenykedsz. Bizalom nélkül semmi értelme a kapcsolatnak
2014. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!