Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem a barátom?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 7 hónapja vagyunk együtt. Az első hónapokban éreztem, hogy szeret, de mostmár nem. Mindig talál valami kifogást, hogy ne találkozzunk. Más lányokat hazakísér, regényeket ír neki (én könyörgök, hogy hazakísérjen, hogy 1 szónál többet írjon). Most az egyik kocka haverjával ül a moziba, miközben edzésen kellene lennie. Megkérdeztem tőle, és azt írta azért nem ment edzésre, mert nem volt kedve. Ilyet, hogy nem megy edzésre és velem van sosem tett. Én próbálok neki mindent megadni, sőt túl sokat is adok neki. Elhalmozom ajándékokkal és szoktam neki egyéb ajándékokat is adni. Mostanában meglepem, hogy elmegyek elé, mire vége az edzésének és elmegyek a buszhoz. (50 kilometer van koztunk de egy iskolaba jarunk) Szerintetek mit kellene tennem, hogy kimutassa az érzelmeit, odafigyeljen rám?

2014. okt. 30. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Elhagynod.
2014. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azon kivül nincs semmi más lehetőség?
2014. okt. 30. 19:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért ragaszkodsz olyan valakihez, akinek minden és mindneki más fontosabb, mint te?
2014. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem téged szeret hanem a tested. az hogy beszélsz az hidegen hagyja nem is érdekli. he kellessz állj készenlétben és kb ennyi vagy az életében. mérlegelj hogy ezt akarod e
2014. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha az én pasim inkább a kocka haverjával lenne inkább,mint velem,kapna egy sallert azt pá pá:)))
2014. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos egyértelmű, hogy rohadtul nem érdekled. Attól, hogy még inkább meg adsz neki mindent, semmivel sem lesz jobb.
2014. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom miért ragaszkodok mégis hozzá. Ha felidegesítem mondja, hogy szeret, sőt ha átölel, megcsókol néha érzem. Azon gondolkoztam, hogy túl sokat adok neki, de ezzel csak azt akarom, hogy ragaszkodjon hozzám.
2014. okt. 30. 19:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy és hinni akarsz valami romantikus csodában. Ezért tökmindegy mit írunk, semmilyen tanácsot nem fogsz megfogadni, de a nagy büdös igazság az, hogy ez a srác maximum az ürítés lehetőségét látja benned, ha egyáltalán szexeltek, vagy lehet még annyit sem, és rég megcsal.

Az biztos, hogy nem szeret, csak jól jössz, ha épp unja magát és már semmi más jobb dolga nincs.


Ha erőt tudsz venni magadon szakítasz vele és keresel valaki mást, aki nem aláz meg a sárga földig és később hálás leszel magadnak.

Ha nem tudsz... hát akkor majd pár hét, hónap, vagy év után sok sok sírás rívás jutsz el egyébként tök ugyanide, hogy ez a kapcsolat rég nem működött.

2014. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, fiatal vagyok és ez lehet a baj. :\
2014. okt. 30. 20:05
 10/10 anonim válasza:
És mi van ha a fiú megbánta azokat amiket tett? Mi van ha azokat a dolgokat amiken felidegesíted magad félreérted? Én is ilyen voltam a barátnőmmel de megfogadtam hogy változtatni fogok! És szerintem erre ő is rádöbben egyszer és változtatni fog! Csak légy türelmes odaadó és kitartó ha ezek ellenére is szereted ezt a fiút! Szia jó éjt! Ha beszélni akarsz róla szerintem tudod hol találsz.
2014. nov. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!