Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fél ettől? és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fél ettől? és hogy tudnám bebizonyítani hogy feleslegesen fél?

Figyelt kérdés
A lány aki tetszik nekem fél attól hogy nem menne kapcsolat mert nem tudnánk eleget találkozni mert nem egy helyen lakunk.. Első randi megvolt nagyon jól sikerült csók is volt.. beszéltük már a randi előtt hogy fontosak vagyunk egymásnak és nem akarjuk egymást elveszíteni és hogy mindketten szeretnénk folytatást.. de mindig előhozza hogy nem menne a kapcsolta mert nem tudunk minden nap találkozni. de ha nem is minden nap minden másnap tudnánk találkozni.. szerintem csak fél hogy elkezdjük és ez miatt szakítás lenne a vége és ezért nem mer belevágni.. hogy tudnám bizonyítani neki hogy tudnánk annyit találkozni hogy menjen? Amikor tudok megyek az ő lakhelyére.. eddig is mentem mert ott van a baráti köröm..
2014. okt. 30. 20:26
 1/1 nikafuka válasza:
én a barátommal csak hétvégenként találkozok és tudtam az elejétol fogva, hogy csak így tudunk találkozni és ígyis bele mentem mert annyira oda voltam érte (és ez már így megy fél éve) szóval szerintem ha tényleg kellenél neki akkor ez nem lenne probléma hiszen mennyi olyan kapcsolat van akik 100-1000 km-re laknak egymástol és kibírják,egyutt vannak :) ...de ha viszont annyira kell neked ez a lány akkor mond neki, hogy minden másnap tudtok és, hogy mindent megteszel érte meg stb.
2014. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!