Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti normálisnak tartjátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti normálisnak tartjátok az ilyet?

Figyelt kérdés
Van egy srác ismerősöm,aki nagyon párkapcsolat ellenes. Azt mondta,hogy neki nem kell barátnő,"minek az"! Nem csúnya egyén,és volt is olyan Nő,aki számára szimpatikus volt,de még azt is lekoptatta,nehogy megszeresse.
2014. okt. 30. 20:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Van esze:D
2014. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
fiatal még, majd fog az változni
2014. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Ő dolga, nem kötelező dolog a párkapcsolat.
2014. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nagyon meg lehet szívni a párkapcsolatot, ha valakit nagyon megszeretsz
2014. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
22 éves,és dolgozik! elég érett felfogása van,és ez nagyon sok embernek a véleménye,nem csak az enyém. De valahogy ő nagyon kapcsolat ellenes.
2014. okt. 30. 20:52
 6/17 anonim ***** válasza:
valamitől fél, ezt kéne kideríteni. de még bőven rájöhet a dolgokra.
2014. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta,hogy ő nem az a fajta,aki arra vágyna,hogy őt babusgassák,szeretgessék.1,5 éve van már egyedül,és szerelmes 4 éve volt utoljára.
2014. okt. 30. 20:56
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.Szerintem ő is talált már olyat,akivel eltudta volna képzelni az életét,megbízott benne és pont az csapta be.Nálam ez a helyzet.Soha többet nem is kezdenék kapcsolatba senkivel.
2014. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
azt mondja,h már azt se tudja,hogy milyen az,amikor az embernek van valakije.
2014. okt. 30. 20:59
 10/17 anonim ***** válasza:

Lehet sokféle oka akkor is, ha heteroszexuális.


Vagy esetleg az is lehet, hogy aszexuális, vagy a saját neméhez vonzódik.

2014. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!