Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évfordulóra jó ez?

Figyelt kérdés

A héten leszünk három évesek a barátommal.

Úgy volt, hogy elmegyünk étterembe, de ez nem valósul meg, csak jövő héten.

Ezért nála leszünk. Azt mondta sütünk együtt süteményt. Az ő ajándéka lesz az étterem, én viszont egy karkötőt vettem neki. Van egy speciális karkötő, amire vágyott, és szerencse folytán egy nyaralásom alkalmával találtam olyat, és megvettem neki, amit erre az alkalomra szántam.

Viszont ez egy elég egyszerű karkötő, sima bőr, semmi extra. Viszont erre vágyott. Ez elég szerintetek? Plusz az egész napot együtt töltjük, beszégletünk.

Közölte, hogy nem akar semmi szexuális tevékenységet(fiú létére), hanem inkább most a beszélgetésnek meg a közös tevékenységeknek szentelné a hangsúlyt.

Szerintetek illene még valami meglepetés? Vagy ez a karkötő jó?

És illene kicsípnem magam, vagy az ráér az étterem alkalmával?

Bocsánat, csak nagyon izgulok, nagyon szeretem és nagyon várom....szerintetek kellene még valami?


2014. okt. 30. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Mekkora gondok....


De cuki vagy:)

2014. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Háromévesen mesekönyv, játékautó, ilyesmik...
2014. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég a karkötő. Ha a jó kinézettől jobban érzed magad akkor hajrá. Minden legyen jó és kényelmes aznap, hogy jól érezd magad a bőrödben!
2014. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!