Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit adjak évfordulóra a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak évfordulóra a páromnak?

Figyelt kérdés

a párom 23 éves. December.15én leszünk 1 évesek. elkezdtem most gondolkozni hogy mit kéne adni neki.

különösebb rajongási mániája nincs.

mit érdemes egy fiúnak évfordulóra adni. szeretnék normális válaszokat kérni(tudom hogy én ismerem eléggé) de úgy gondolom hogy évfordulóra nem illik mondjuk neki foci mezt venni a kedvenc focistájáról az inkább születés nap vagy név napra illik.év fordulóra valami emlékezetes dolgot kéne adni,illetve készíteni... fényképes dolgokat érdemes-e mert felmerült bennem hogy készítek közös képekből fénykép albumot és le írom egy lapra hogy hogy kezdődött köztünk minden..de fényképes tárgyat kapott már tőlem! mit adjak(készítsek,vegyek) neki ami nem kerül sokba és még is jó ötlet.



2014. szept. 29. 07:50
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és ő fiú
2014. szept. 29. 07:59
 2/6 anonim ***** válasza:
a album jó ötlet! Vagy monogramotokkal kulcstartó ilyesmik :)
2014. szept. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és kérdezzem már még meg hogy érdemes-e úgy megcsinálni hogy belerakok még egy régi képet mindkettőnkről és úgy rakom össze hogy oda írom hogy hogy kezdődött minden,hogy hol ismerkedtünk meg stb?
2014. szept. 29. 08:09
 4/6 anonim ***** válasza:

erre az alkalomra szerintem bármilyen saját fényképes dolog megfelel :)

pl bögre, párna és minden amit csak el tudsz képzelni

nem drága, és mégis egyedi

nekünk 1 hete volt az évfordulónk, én filmet készítettem, és összeszedtem képet/videókat mindenről, ami első volt :)

16L

2014. szept. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bögrét már kapott az a baj.:(
2014. szept. 29. 08:56
 6/6 anonim ***** válasza:
A fényképalbum jó ötlet, de ha tudod, hogy mi a kedvenc érdeklődési területe, vegyél egy azzal foglalkozó valamilyen képes albumot könyvesboltban, és írjál bele egy szép üzenetet. Lehet, hogy egy nívósabb album 5-6 ezer Ft is megvan, de az időtálló, még a közös gyerekeitek is nézegethetik.
2014. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!