Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi nagyon szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nagyon szerelmes egy nőbe mért nem keresi?

Figyelt kérdés
A nő szakított vele pár napja a férfi hibája miatt...a férfi nagyon szerette a nőt állítása szerint...akkor mért nem keresi?
2014. okt. 30. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Lemondott róla, reménytelennek érzi a helyzetet, avagy arra vár a nő lép.
2014. okt. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RRR ***** válasza:
nem hiszi,hogy értelme lenne
2014. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de mért várja hogy a nő keresse mikor ő hibázott? ( nem lépett félre) és mért mondott le a kapcsolatról, a nőről most ha eddig csinálni akarta?
2014. okt. 30. 23:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom te vagy a nő ebben a történetben.

Érdekes elvárásod van. Valakit elküldesz, és még te várod el, hogy keressen utána?

Én is iszonyúan szeretek egy lányt, elküldött, és én se keresem, pedig iszonyúan hiányzik. Mert gondolom azért küldött el mert nem vagyok elég jó neki. Akkor meg mi a francért erőlködjek valakinél akinek nem vagyok elég jó?

KB nálatok is ez van, te küldted el, szóval te éreztetted vele, hogy ő nem kell neked, ezek után még te várnád el, hogy ő "pitizzen" neked. Érdekesek vagytok néha ti nők.

2014. okt. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!