Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám féltékennyé tenni a barátom? (megérdemelné. )

Figyelt kérdés
Tudom hogy szemétség meg minden, de megérdemli mert már többszöris félre lépett. Szakítani nem akarok mert szeretem és ő is engem. Vagy egyszerűen csaljam meg énis?
2010. jan. 26. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalás nem megoldás.Ha szereted akkor beszélj vele.Bár ha megcsal akkor nem tudom hogy szerethet.De beszélj vele ezekről.
2010. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Jaj de bírom ezeket "többször megcsalt, de szeret engem"...
2010. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, biztos nagyon szeretitek egymást, ha ő többször megcsalt (érted, egyszer még azt mondom na jó, oké, elgyengül az ember, de többször? Van neked büszkeséged basszus, hogy veled ezt nem lehet megcsinálni?), te meg visszacsalnád. Ha valakit szeretsz, nem vagy erre tudatosan képes.


Inkább szakíts vele. Nem szoktam ilyet tanácsolni, mert ezen az oldalon úgyis az a divat, hogy akármi történik, ne megbeszéljéket, hanem azonnal szakítani a disznóval, de amit leírtál, az egy vicc inkább.

2010. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

háth figyelj csald meg te is őt

és akkor mondd meg neki

jóban rosszban barbi ... :D

nah szval sztm tényleg nem szeret ő annyira mint te őt na.. áh midn1 a legjobb lenne a szakítás de tudom h úgysem csinálod meg így beszélgess el vele

de jobb ha te szakítasz mint h ő vd..

na ez csak egy tipp volt tapasztalat részéről

2010. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
meddig akarsz még lesüllyedni, röhögés tárgya lenni? Én a mai naptól nem is beszélnék vele, majd kihevered, ha nem most majd 1 éven belül úgy is szakítotok figyeld meg, ha nem akkor tűrjél mindent el....
2010. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
bocs h ezt mondom, de hülye vagy. többször is megcsalt, tudod miért? mert tudja h megteheti veled, mert úgysem hagyod el. ha megis csalnád, durci lenne az tuti, de ugyanúgy leszarna a továbbiakban és ha módja lesz rá, újra megfog csalni, mert tudja, hogy úgysem szakítasz vele. bocs, de hülyét csinálsz magadból, és ezt a pasid is tudja h lazán szórakozhat veled, bármit megtehet, mert úgysem hagyod el.
2010. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem ilyen pasi nem kéne,dobnám!Annyi rendes srác van,nyisd ki a szemed!:))))Lépj le!:)))
2010. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Te tudod mit csinálsz. Magadból csinálsz egy nagy hülyét ha továbbra is hagyod. A vissza csalás nem jó. Inkább szakítani kéne. Hiszen ezen már nincs mit megbeszélni. Aki többször megtette az meg is fogja tenni ha még fogatkozik is, hogy ő nem fogja. Te teszed tönkre magad és nem az itt lévők akik megírják a véleményüket. Ha fáj neked az, hogy milyen válaszokat kapsz akkor nem kellett volna a kérdést kiírni.
2010. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha többször is megcsalt, és te szereted továbbra is, akkor ne akard megváltoztatni, mert te így szereted. Nézd csak el továbbra is a megcsalásokat!

Gondolj bele, akkor is így szeretnéd, ha csak utánad futna, és nem lépne félre másokkal? Szerintem hamar megunnád. Valld be, hogy neked így kell!

2010. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Tökmindegy mit csinálsz, már úgyis megaláztad magad.
2010. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!