Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis miért tette ezt a pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért tette ezt a pasim?

Figyelt kérdés
Belementem a facebookjába. Megnéztem az üzeneteit és találtam benne egy beszélgetést az egyik csaj haverjával. Arról beszéltek hogy mikor alszanak együt,meg milyen jót szexeltek és hogy kívánják egymást. Odavolt utána írva, hogy ez csak hülyéskedés. De ha még csak hülyéskedés akkor sem értem. Más is így beszél a haverjával? Vagy nem tudom.szerintetek? 17/l.
2014. okt. 31. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Hm... alapvetően hol a bizalom? Mit keresel a pasid facebookjában?

A kérdésedre válaszolva pedig: szokták mondani, hogy minden viccnek a fele igaz... Nos, ha máshogy nem, de fejben már megtörtént közöttük a történet, azért is beszélgettek róla... A fantázia beindult, kérdés hogy tényleg megtörtént e a dolog.

2014. okt. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tudja, hogy kutakodsz a profiljában, és így akarja tudtodra adni, hogy szállj magadba végre! Ha csak megkérne rá, kombinálnál, hogy miért titkolózik.
2014. okt. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 viktory11 ***** válasza:
na ezért bincs facebookom es ezert kódos a telefonom :-)
2014. okt. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 viktory11 ***** válasza:
ezért nincs facebookom és ezért van kód a telefonomon is :-D
2014. okt. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden viccnek a fele igaz.. és még ha csak vicc is, azért van egy határ.. én sosem viccelődök senkivel ilyen téren. :D


22L

2014. okt. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!