Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? 6 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? 6 év után szakítottunk a párommal! Volt egy Közös lakásunk aminek a felét az én nevemre írt. Nagyon rosszul bánt velem, és jelenleg azt szeretné, h lemondjak a részemről. Ti megtennétek? Vagy jár nekem ennyi? A sok sok rossz után?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 11:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%

Ez így van, ne írd alá akkor, de mondom, nagyon ne emlegesd, mert én tuti nem kezdenék egy ilyen haszonleső nővel....

Gondolom fordított helyzetben te örülnél, h bebukják azt a lakást, amiért a szüleid vagy te magad dolgoztál meg.

Ez olyan h a nők is csak addig ellenzik a házassági szerződést, amíg ők semmit nem visznek bele.

De ha már ők a többit akkor teljesen evidensnek tartják.

Jah és mielőtt megkérdeznéd, h miért kattogok ezen

?

Mert te is azt erősíted meg bennem, h házassági szerződést kell majd kötnöm, mert a nőkben nem lehet megbízni, mindent akarnak maguknak.

2014. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
6 év után csak szépen ki kellenne sétálnom a kapcsolatból?Ha nem lett volna velem olyan aljas akkor biztos,h nem lennék én sem ilyen.Pár éve alá szerettem volna írni de akkor ő nem engedte, mert annyira szeret. Hát majd most megtanulja, h nem lehet érzelmekkel játszani
2014. okt. 31. 11:34
 13/19 anonim ***** válasza:
így van. ezt nem szabad hagyni. de ez nem szemétség, ez olyan, hogy ez van és kész. nem mindegy neked sem azért.
2014. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Érzelmektől függetlenül jár neked az. 6 éves párkapcsolatnál már rég nem eldönthető, hogy kinek mennyi pénze ment bele a lakásba. Gondolj csak azokra a családokra, ahol csak az egyik fél kereső, a másik meg tolja a háztartást: elvileg ott is a lakást az egyik ember fizetése termelte ki, de csak azért, mert nincs mértékegység, ami a háztartásbeliek munkáját mérné.


Éppen ezért van erre ilyen törvény. Ne írj alá semmit, meg kell állapodni, hogy kivásárolja a te részedet vagy eladjátok és feleztek. Ha nagyon nem lehet vele szót érteni, akkor rá kell bízni az ügyvédekre a moderálást.

2014. okt. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Jó és mi lesz újabb 5 év múlva?

Lehet h már 4 emberé lesz a lakás?

Mert ugye ha a barátjának lesz újabb nője, meg a kérdezőnek is új pasija akkor?


" kinek mennyi pénze ment bele a lakásba."


Igen, 6 év alatt biztos belerakott annyit, h övé legyen a fele:)

Örüljön neki, h ott lakhatott.

Pofámról leégne a bőr, ha odaköltöznék a nőmhöz a 10 milliós lakásába, majd 5 év után szakítok vele és felszólítom, h fizesse ki az 5 milliót vagy viszem a felét....

2014. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Adtál egy fillért is bele a lakásvásárlásba?


Ha igen: akkor jár neked, ha nem én simán visszaadnám a helyedben.

2014. okt. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

*5 év élettársi visszony után jár nekem a fél lakás


Miért kamuzol mikor ez nem igaz?

2014. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
haszonleső sunna márpedig nem létezik. háhá!
2014. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18 El kell keseritselek: Létezik:D
2014. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!