Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet jó párkapcsolat úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jó párkapcsolat úgy, hogy ritkán találkozunk, mindkettőnknek megvan a maga kis élete?

Figyelt kérdés

21 évesek vagyunk, mindketten komoly kapcsolatra vágyunk, később esetleg eljegyzés, összeköltözés, családalapítás, most viszont külön utakat járunk. Én kollégista vagyok Pesten, mert oda járok fősulira, ő pedig vidéken van, csak hétvégéken tudunk találkozni 1 napot, vagy néhány órára, esetleg ha jól alakulnak a dolgok akkor együtt is alszunk, de van olyan időszak, mikor két hétig nem is látjuk egymást. De ha itthon lennék sem tudnánk sokkal gyakrabban találkozni, mert ő elég elfoglalt. Sokat dolgozik, sok barátja van, kondizik, stb. Meg nekem is vannak hobbijaim, amik lefoglalnak a tanulás mellett. Tehát mindkettőnknek megvan a maga kis élete, elvagyunk egymás nélkül. Van olyan nap, mikor nem is keressük egymást (telón és facebookon sem). Ettől függetlenül mikor találkozunk, akkor jól elvagyunk és szeretgetjük egymást. :) Mit gondoltok, ez működhet így hosszabb távon? Ugyanis én 1 évig még Pesten tanulok, utána tudunk csak összeköltözni.

21/L


2014. okt. 31. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
ha heti 1nél kevesebbszer vagytok együtt,akkor az inkább szexkapcsolat,esetleg baráti kapcsolat némi szexszel.
2014. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet ebből, csak nem most, majd akkor, ha eltelik az egy év és végre összeköltöztök. Most csak úgy eltettétek magatok a másiknak, amivel nincs semmi baj, sőt, nagyon is dicséretes, látszik a komoly szándék, csak azért ezt nem igazán nevezném még párkapcsolatnak.
2014. okt. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem sem igazi kapcsolat az ilyen

nem sok értelme van

2014. okt. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt majd az idő és ti eldöntitek, hogy mennyire szeretitek egymást, mennyire vagytok kitartóak egymás mellett.


Barátom és köztem 200 km van, heti egy tali, ha nekem szünet van a suliban akkor egymáshoz megyünk, meg majdnem minden nap beszélünk neten. Ő 30, én pedig 24. Már 1 éve és 8 hónapja együtt vagyunk boldogan.


Úgyhogy szerintem működhet, de csak minden rajtatok múlik! :)


Sok sikert és boldogságot Nektek! :)

2014. okt. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Véleményemet a távkapcsolatról egyetlen köpéssel kitudnám fejezni. 3 hónapja ért véget egy 1,5 évig tartó (táv)kapcsolatom. A barátnőm és köztem 250 km volt. Megoldottuk a találkozást 1-2 hetente mindig összehoztuk, az is előfordult, hogy ő volt itt egy hetet vagy épp fordítva. De hosszú távon nagyon felőröli a kapcsolatot a bizonytalanság, hogy vajon most hol lehet? vajon elmegy bulizni hétvégén? előbb beszéltem vele és a háttérben egy fickó hangját hallottam... ki a here lehet az a srác? és szép lassan kezd minden el.szódni... Persze nálunk más problémák is voltak, többek között hogy bő 10 év volt köztünk a barátnőm javára, bár a kor egyikőnket sem zavarta mégis egészen másképp áltunk az élet nagy dolgaihoz. Ellenben ha nem lett volna köztünk ekkora táv, szerintem még ma is együtt lennénk.

24/F

2014. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilván igény kérdése. Ha ti így boldogok vagytok, akkor kapcsolat. Az más kérdés, hogy nekem ez így olyan lenne, mintha csak néha néha összejárnék valakivel dugni.


Fő a bizalom, kedves utolsó!

2014. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!