Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki nem örül, hogy a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem örül, hogy a párja dohányzik, azért vesz neki cigit, ha a dohányzó társa erre megkéri?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam, de csak nagyon kivételes esetben.
2014. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze:)
2014. okt. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem veszek a páromnak cigit. Ha annyira kell neki akkor vesz magának. ;)
2014. okt. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem
2014. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem nagy örömmel,de muszáj,mert a kérésemre ugysem szokik le. ehhez a saját akarata is kéne.amúgy meg töltjük a cigit. de azt gonoszságból azért nem igazán töltök neki. ugy vagyok vele. neki kell töltse magának. csak akkor többet tölt. így néha inkább én és akkor be tudom osztani neki. esetleg olyat halottam,h minden nap egyre kevesebb cigi fokozatosan,és talán ugy is le lehet szokni. körülöttem az egész család,barátok cigizinek.
2014. okt. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
veszek, mert különben megsértődik. attól hogy nem veszek, nem fog nem dohányozni, max megveszi magának, rám pedig megharagszik.
2014. okt. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!