Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél olyan emberrel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan emberrel, akivel nagyon passzoltok, de szexuálisan nem nagyon vonz?

Figyelt kérdés

Ezért biztos kapni fogok,de az a baj,hogy kövér. Szóval ez már nem a macis,vagy kicsit duci kategória,mert ilyenekből pl van aki bejön. De ő már a kövér kategória. Ez miatt annyira nem vonz szexuálisan. De maga a test nem,az arc pl tetszik.


Te mit csinálnál ilyen esetben?


2014. okt. 31. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM ja és nem!
2014. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ha hajlandó lenne lefogyni akkor hívjon vissza akkor

nem tudnék együtt lenni ilyen emberrel

2014. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor mégsincs passzolás.
2014. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kérdés - eltöltsek vele pár hónapot, hogy rájöjjek ugyanarra amit most tudok?


Én ilyen esetben, nem jönnék össze vele, de ez én vagyok. Más összejön. És később szakít. Te dönts el mit akarsz.

2014. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha minden más passzolna, akkor simán lehet. Sokszor hallottam már, hogy ha megszeretünk valakit, "megszépül".
2014. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem áltatnám őt feleslegesen, és egyikünk idejét sem pazarolnám ilyen kapcsolatra. Fogyásra kényszeríteni (~megváltoztatni) pedig önző dolog lenne.
2014. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem.

ÉN nem.

2014. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!